Upravit stránku

Získejte ladné paže pomocí plastické chirurgie!

Tumescentní liposukce odstraňuje nadbytky podkožního tuku v problematických partiích. Tato metoda neslouží k redukci váhy, ale k vytvarování ošetřovaných míst. Nejste-li spokojeni s objemem a tvarem svých rukou od ramenou k loktům, pak je liposukce paží určená právě Vám! Operace obou paží trvá zhruba jednu hodinu a provádí se v lokální nebo celkové anestezii dle rozsahu výkonu a přání pacienta. Výsledkem jsou krásně štíhlé ruce. Tento zákrok se často kombinuje s liposukcemi jiných krajin a podobně jako u nich se dají výsledky hodnotit přibližně po 3 měsících.

Výhody tumescentní liposukce paží

Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Setkávám se s příběhy pacientů i pacientek, které se stydí za své objemné paže a dokonce mají problémy s oblečením. Kvůli svým potížím už vyzkoušeli různé neinvazivní zákroky, avšak bez valných účinků a nyní mají pocit bezvýchodné situace. V takových případech radím podstoupit tumescentní liposukci. Ačkoliv se jedná o operační zákrok, tak si vždy můžete být jisti, že výsledky se dostaví.

Podrobný pohled na tumescentní liposukci v Plasticare

Co je třeba vědět před zákrokem

Odstranění nadbytku podkožního tuku lze provést buď ambulantně v lokální anestezii, nebo u většího rozsahu v celkové anestezii. V druhém případě je na místě předoperační vyšetření, lačnění minimálně po dobu 6 hodin před zákrokem a po něm alespoň jednodenní hospitalizace. Tumescentní liposukce paží neřeší nadbytek kůže, například po rychlém úbytku váhy. V takovém případě Vám doporučuji podstoupit operaci valů paží.

Průběh operace

Před samotným výkonem si na vašem těle vyznačím oblasti, kde je třeba ztenčit podkožní vrstvu. Na operačním sále následně injekcemi napustím označené partie speciálním roztokem. V případě, že provádím variantu liposukce s lokálním znecitlivěním, bude v roztoku obsaženo i lokální anestetikum. Po této přípravě vedu v nejméně nápadných místech řez o délce 3 – 6 mm a skrze něj odsaji přebytečný podkožní tuk tenkou kanylou. Kovová kanyla má tvar trubičky s otvory na konci hrotu.

liposukce paží

Rekonvalescence

Po odstranění potřebného objemu tkáně řezy zašiji a navléknu Vám speciálních kompresivní návleky. Nošení komprese je nedílnou součástí ošetření a trvá asi 6 týdnů. Po tu dobu Vám doporučuji vyvarovat se sportování a jiných fyzicky náročných aktivit. Jakékoli nedodržení těchto zásad pooperační péče s sebou zpravidla nese zhoršení estetického výsledku. Dva týdny po zákroku se také nekoupejte ve vaně nebo v bazénu, raději dejte přednost sprchování. Stehy z nenápadných jizviček Vám odstraním zhruba po 14 dnech.