Upravit stránku

Mezonitě prodlouží mládí

Jakmile se objeví první známky stárnutí, vrásky a lehce povislé kontury pleti, pak to ještě neznamená, že nastal vhodný čas pro operativní omlazování pleti. Pro mladého člověka je mnohem lepší zvolit méně invazivní metodu, která dočasně omladí vzhled - lifting mezonitěmi.

Mezonitě jsou vstřebatelná polydioxanonová bio vlákna (PDO), která mají své místo v kardiochirurgiia estetické dermatologii, stejně jako v plastické chirurgii. S jejich pomocí lze vyhladit jemné vrásky, vypnout a pozvednout různé partie těla, nebo navrátit či naopak ubrat objem tam, kde je potřeba. Bio vlákna zcela přirozeným způsobem stimulují tvorbu kolagenu a vypnou pokožku, aniž by došlo k její deformacinebo ztrátě mimiky, pokud je místem ošetření váš obličej.

Použití tkaňového lepidla:

V obličeji

Na těle

  • Omlazení kontur obličeje
  • Omlazení krku a dekoltu
Mezonitě zavádím s pomocí velmi jemných mikrojehliček a drobných, minimálně bolestivých vpichů. Při jednom ošetření použiju 5 až 20 hladkých, zoubkatých, nebo tzv. šroubovitých bio vláken, podle potřeby. A právě počet a druh nití určuje cenu zákroku. Celé ošetření pak trvá jen několik minut, nemusíte se na něj nijak připravovat, nečekává vás narkóza, a po ošetření ani žádná omezení.
MUDr. Robert Remeš

Jaké konkrétní výhody nabízí použití mezonití

  1. Nenáročný a nechirurgický zákrok omlazení obličeje.
  2. Vypnutí a pozvednutí různých partií těla během několika minut.
  3. Výsledky viditelné za 4-6 týdnů s efektem až 2 roky.

Jak probíhá omlazení a vypnutí pokožky s mezonitěmi

Vypnutí povislé kůže obličeje, krku, dekoltu, paží, nebo vypnutí povislé kůže na stehnech a zadku jsme s pomocí mezonití schopni vyřešit za velmi krátkou dobu. Díky tomu získala tato metoda přízvisko „Lunchtimefacelift“ neboli „obědová“ metoda omlazování. Během několika minut vám při ní zavedu nitě do vybraných míst, na kterých dojde k pozvolnému zpevnění a vypnutí pokožky.Vlákna se následně vstřebají, avšak zanechají za sebou kolagenovou síť, která představuje podporu měkkých tkání, a která zabraňuje jejich poklesu.

Celá procedura nezanechává žádné stopy ani jizvy. Co se týče bolesti, pro někoho mohou být vpichy trochu nepříjemné, a proto nabízíme použitíznecitlivujícího krému EMLA. Jakmile je zákrok hotový, můžete se ihned vrátit ke svým běžným činnostem (na rozdíl od klasické operace, která vyžaduje čas na rekonvalescenci). A především se můžete těšit z mladistvé pleti po dalších pár let.

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti