Upravit stránku

Tato komedie pro všechny generace vypráví příběh o zajímavých pacientech, kteří se sjíždí do právě otevřeného „hubnoucího“ sanatoria. Každý z těchto pacientů má jiný důvod k hubnutí a všichni postupují, pod dohledem asketického primáře, nejroztodivnější procedury a cvičení. Obejít se přitom musejí bez jídla, alkoholu a sexu - což je pro většinu z nich noční můrou.

Jedlíci, tedy hlavní hrdinové jsou romantici, pošetilci, vtipní a dojemní lidé a žádný z nich nepostrádá smysl pro humor. Všichni jsou vedeni láskou k lidem, věcem, práci, ale hlavně k jídlu. A jak už to v dobrých filmech bývá, každý z jedlíků si tu svou lásku najde.

Komedie, která má váhu

MUDr. Robert Remeš

Centrum Plasticare s radostí sponzorovalo a poskytlo prostory k natáčení filmu Tomáše Magnuska. Komedie Jedlíci aneb Sto kilo lásky nepostrádá roztomilost a lidský humor. Film není nikterak útočný, naopak je lékem proti mindrákům, působí jako lidské pohlazení a vysvětluje, že hubnutí nevyřeší všechny problémy, které člověk může mít. Vždyť i s tloušťkou se dá také šťastně žít.

MUDr. Robert Remeš

Podívejte se na trailer k filmu Jedlíci aneb Sto kilo lásky

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.