Upravit stránku

Vrásky na čele už vám nemusejí dělat „vrásky“. Existuje celá řada efektivních řešení, jak je odstranit

19. 03. 2014Plasticare s.r.o.Novinky 

Když jste Brad Pitt nebo James Bond, pak jsou vaše vrásky na čele právě tím, co vám dodává šarm a sex-appeal. Pokud ale nejste slavným hercem, pak jsou ve vší úctě vrásky spíš na obtíž. Přidávají vám léta a způsobují ve tváři neustále zamračený, smutný nebo udivený výraz. Zvažte proto korekci těchto vrásek dostupnými zákroky estetické a plastické medicíny. Prozradíme vám, které postupy jsou nejúčinnější.

Vybrané zákroky jsou vhodné pro muže a samozřejmě i pro ženy, které si chtějí nechat tajemství svého věku jen pro sebe.

Jaké rozeznáváme typy vrásek

Na vašem čele se mohou objevit dva typy vrásek, a sice vrásky mimické nebo statické. Mimické vrásky vznikají, jak už jejich název napovídá, stahováním mimických svalů. Statické nebo také genetické vrásky zapříčiňuje dědičnost a také přirozené stárnutí. Vaše pleť ztrácí s postupem času svou pružnost, je sušší a už se nedokáže dokonale vypnout. Tak vznikají hluboké vrásky, k jejichž korekci se musí přistupovat jinými způsoby, než u vrásek mimických.

Vrásky na čele

Přehled zákroků

1. Neoperační výplně vrásek

Nejen kyselina hyaluronová, ale také glykosamidy patří k látkám, kterými lze vyplňovat hluboké, statické vrásky na čele. Jedná o látky, které se postupně vstřebávají a jejich účinek tedy vydrží zhruba půl roku a déle. U glykosamidů lze dokonce očekávat efekt až na několik let. Výplně vrásek se aplikují do ošetřované oblasti tenkou jehličkou.

2. Botulotoxinové injekce

Botulotoxin je doslova elixírem mládí. S tímto jedem v lékové podobě se snadno korigují mimické vrásky na čele i kdekoliv na obličeji. Bezpečně, rychle (zákrok trvá jen několik málo minut) a poměrně jednoduše. Na injekční aplikaci se nemusíte nijak připravovat a nečeká vás ani žádné omezení po zákroku. Účinek botulotoxinu nastupuje během 1 až 2 týdnů a efekt přetrvá 4 až 8 měsíců. Při pravidelném opakování se délka efektu zpravidla prodlužuje.

3. Browlift neboli plastika čela a obočí

Eliminace vrásek na čele, optimističtější výraz ve tváři a zvednutí či zmírnění poklesu obočí. Takové jsou výsledky, jaké můžete očekávat po zákroku zvaný brow lift neboli plastická operace čela a obočí. Brow lift se můžete provádět dvěma způsoby – buď endoskopickou operací, nebo s pomocí vstřebatelných implantátů.

4. Aplikace mezonití

Lifting mezo nitěmi je revoluční novinkou, která přináší skutečně mimořádné výsledky. Omladí čelo na 1 až 2 roky, přičemž celá procedura je ambulantní, rychlá (trvá zhruba 30minut) a minimálně bolestivá. Při zákroku se zavádějí do podkoží speciální bio vlákna, která vytvoří kolagenovou síť a vypnou kontury pleti.

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.