Upravit stránku

Krásné plné rty nejsou pro nikoho samozřejmostí. K některým byla příroda štědrá a k některým nikoliv. K úbytku objemu rtů také dochází postupem věku pacientky. V centru Plasticare Vám ale pomůžeme splnit si svůj sen. Zvětšení rtů je dnes naprosto běžný zákrok, a proto se není čeho obávat.

Nabízíme Vám 2 šetrné metody zvětšení rtů, které společně probereme na úvodní konzultaci. Sama si vyberete, který zákrok je pro Vás nejvhodnější. Objednejte se na konzultaci co nejdříve, už za pár dní můžete mít smyslné rty!

Jak probíhá plastika rtů?

  • Zvětšení rtů syntetickou výplní – je nejvyhledávanější metodou, jak dosáhnout krásných plných rtů. Do požadované oblasti se aplikují injekce kyseliny hyaluronové (efekt zachován zhruba půl roku), či glykosamidů (zvětšení rtů trvá až několik let). Zákrok trvá jen pár minut a je téměř bezbolestný.
  • Chirurgické zvětšení rtů – jedná se o ambulantní plastiku rtů, prováděnou v lokální anestézii. Dochází k uvolnění a posunutí tkáně na vnitřní straně rtů. Vznikají rány skryté v dutině ústní, které jsou zašity vstřebatelnými stehy.
Zákroky, které Vám pomohou k plnějším rtům

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.