Upravit stránku

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, potřebuji liposukci: zadek, boky, břicho, nohy, takhle už nemůžu dál chodit. Přítel se chce se mnou kvůli tomu rozejít.

Co by s tím šlo, prosím, udělat? 

Děkuji

Dana H.


Pozn.: Aby bylo možné posoudit, zda je vhodné podobný zákrok provést, je nutné sjednat si osobní konzultaci. Aktuální stav lze posoudit výhradně na základě tohoto setkání. Z fotografií nikdy není možné bezpečně určit, jaký typ zákroku by daný problém vyřešil. Doporučujeme vám se pomocí našeho kontaktního formuláře objednat na schůzku, v rámci které se dozvíte vše o zákroku i o dalších možných alternativách.

Dobrý den,

ze zaslaných snímků nemohu posoudit, co pro Vás mohu udělat. Ani podle nahých fotografií to není jednoduché, natož v oblečení.

Jestli Vás chce přítel opustit, tak Vás opustí i po sebelepší liposukci. Výše vašeho podkoží je jen záminka. Popsaný důvod není vhodný k tomu podstupovat operaci.

Na shledanou

MUDr. Robert Remeš

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti