Upravit stránku

Darujte vánoční voucher na libovolný zákrok

25. 11. 2020Plasticare s.r.o.Novinky 

Letošní rok nám připomněl, jak důležité je myslet na své blízké. Překvapte je něčím, o čem možná sami dlouho přemýšlejí. Potěšit dárkem, o kterém víte, že skutečně udělá radost, je totiž ten nejkrásnější pocit na světě. 

I letos jsme pro vás připravili vánoční poukázky, které lze zakoupit v libovolné hodnotě. Určete si částku a těšte se na krásný voucher, který pod stromečkem bezesporu vykouzlí svému majiteli úsměv na tváři. 
 

Proč letos darovat vánoční poukázku?

Možná se vám někdo z vašich blízkých svěřil s tím, že uvažuje o podstoupení plastické operace. Důvody mohou být různorodé. Avšak téměř vždy jim předcházejí náročné úvahy a rozhodování. 

Vánoční poukázky

Voucher je možné uplatnit i ve formě slevy na zákrok

Věřte, že tímto krokem dodáte své mamince, přítelkyni či tatínkovi potřebnou odvahu. Dáte jim zároveň najevo, že se jedná o správnou volbu a že jim budete oporou. A nezáleží na tom, zda uvažují o drobnějším zákroku, kterým je např. vyplnění vrásek, nebo o rozsáhlejší liposukci

Poukázku rádi vystavíme na jakoukoli částku. Její majitel ji poté může využít i ve formě slevy na daný zákrok. Poukázku je možné využít na všechny typy zákroků, které v centru Plasticare provádíme.

Darkový poukaz

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.