Upravit stránku

Spolupráce s CHS Galen - jaké změny s sebou přináší?

18. 05. 2021Plasticare s.r.o.Novinky 


Chrudimské pracoviště Plasticare stále tvoří pevnou základnu, ve které se odehrává většina zákroků pod taktovkou zkušeného MUDr. Roberta Remeše. Některé operace ale nově probíhají také v CHS Galen v Ústí nad Orlicí.

Kdy k navázání spolupráce došlo? A mění se nějakým způsobem podoba konzultací a objednávek na zákroky? O zodpovězení nejčastějších otázek jsme poprosili přímo MUDr. Remeše.

Jaký byl hlavní důvod navázání spolupráce s CHS Galen?

Galen mě oslovil již před lety se žádostí o spolupráci. Tuto jsem vzhledem ke svým závazkům v Chrudimské nemocnici tehdy odmítl. Když však nemocnice změnila z gruntu charakter naší spolupráce, raději jsem odešel, než aby si pacientky spojovaly nové podmínky se jménem naší firmy. A protože nabídka z Ústí stále trvala, začal jsem operovat v Galenu.


Jaké typy operací provádíte v Plasticare, a jaké v CHS Galen?

Na pracovišti Plasticare můžeme provádět pouze zákroky s využitím lokální anestézie. Mezi nejčastější operace tak patří plastika víček, labioplastika, liposukce, periareolární mammaplastika a plastika ušních boltců. Z hlediska zákroků, které řeší zdravotní problémy, se jedná o odstranění kožních výrůstků, kožních nádorů, zúžení předkožky či řešení potíží s onemocněním ruky a HK (karpální tunel, ulnární tunel, skákavý prst, apod.).

V CHS Galen provádím pouze zákroky estetické, v rámci kterých je vyžadováno uvedení pacienta do celkové anestézie a je možné je provádět v režimu jednodenní chirurgie. Mezi takové zákroky patří například augmentace prsů, velké liposukce, modelace prsů a miniabdominoplastiky.

Objednávky na zákroky i vstupní konzultace zajišťuje i nadále středisko Plasticare. Zákrok provedeme v Plasticare, nebo CHS Galen dle povahy dané operace.

Jak mají nyní postupovat klienti, kteří by se rádi objednali na zákrok?

V případě zájmu kontaktujte centrum Plasticare. Následně se již společně dohodneme na termínu vstupní konzultace a dalším postupu.


Liší se nějakým způsobem proces objednání, konzultace a následné péče v Plasticare a CHS Galen?

Objednání, konzultace i následná péče probíhá vždy skrze středisko Plasticare. Telefonické kontaktování doporučených pacientů zajišťuje 1-2 týdny před operací CHS Galen, které pacientům sdělí přesnou hodinu i to, jak a s čím se mají do zařízení dostavit. Jde o zařízení jednodenní chirurgie. To znamená, že proběhla-li operace například v pátek, pacient bude v sobotu převázán a propuštěn s tím, že se s ním setkám znovu v pondělí v Plasticare.


Nahlédněte do našich ceníků

Naše ceníky vám pomohou s rychlou orientací v nabídce zákroků a uděláte si díky nim i lepší představu o finanční náročnosti daných operací. Veškeré objednávky probíhají přes zařízení Plasticare.

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.