Upravit stránku

Odstraníme Vám uvolněnou kůži na pažích a stehnech

K operaci valů paží a stehen se přistupuje po velkém úbytku váhy nebo ztrátě elasticity kůže. V těchto případech může totiž vzniknout nadbytek kůže, který je třeba odstranit. V oblasti paží a vnitřních stehen vám tedy odstraníme uvolněnou kůži a vypneme kontury pokožky. Štíhlá stehna a ruce můžete mít v kterémkoliv věku. Ačkoli je to zákrok o něco náročnější než třeba liposukce, jeho výsledky všechny ostatní metody doplní. Završte svou zeštíhlovací kúru operací valů.

Přemýšlíte o operaci valů paží nebo stehen?

  • Jediné účinné řešení, jak odstranit přebytečnou kůži.
  • Trvalá redukce uvolněné tkáně na rukou a stehnech.
  • Zákrok završí Vaši zeštíhlovací kúru.
Odstraníme Vám uvolněnou kůži na pažích a stehnech
Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Více než chirurgický zákrok se mnohem častěji provádí liposukce paží nebo stehen. S liposukcí získáte krásně vytvarované stehna a paže. Mějte ale na paměti, že liposukce neslouží k redukci váhy a neřeší ani přebytek kůže. Při těchto obtížích přichází na řadu právě operace valů paží a stehen.

Krátce o průběhu operace valů a paží

Postupuji přitom tak, že nejprve uvolním potřebné množství tkáně. Při operaci stehen vedu řez v oblasti třísel, u operace paží na jejích vnitřních stranách. Uvolněnou tkáň následně odstraním včetně přebytečného podkoží a ránu opět sešiji.

Operace bezesporu přináší pozitivní výsledky. Zákrok má ale i svou stinnou stránku. Plastika paží a stehen s sebou totiž nese riziko jizev. Při operaci stehen nebývají příliš zřetelné. U operace paží se však nelze vyhnout viditelným a někdy také širokým jizvám. Mým cílem ovšem je, aby ode mě pacientky odcházely spokojené a zdravé. Nabídneme Vám proto ošetření biostimulačním laserem, který nejenže urychlí hojení, ale také zmírní viditelnost jizev. Čím dříve po operaci se přistoupí k laserové léčbě, o to více se může zlepšit výsledný stav.

Pooperační péče

Po operaci v celkové anestézii následuje jedno až dvoudenní hospitalizace. Ihned po operaci Vám nasadím elastické obvazy se zavedenými odsavnými drény. Nošení bandáží je nezbytnou součástí pooperační péče a nedodržení tohoto postupu může ohrozit estetický výsledek zákroku.

Kromě toho Vám doporučím, abyste omezili fyzickou námahu a sportovní aktivity. Plnou zátěž si budete moci dovolit zhruba po 1 až 2 měsících.

Ceník operace valů stehen

Výkon

Cena v Kč + 15 % DPH

Liposukce vnitřních valů stehen v Plasticare12 000 Kč
Liposukce vnitřních valů stehen v CHS Galen10 000 Kč