Upravit stránku

Naposledy zveřejněné dotazy

Potřebuji liposukci?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, potřebuji liposukci: zadek, boky, břicho, nohy, takhle už nemůžu dál chodit. Přítel se chce se mnou kvůli tomu rozejít.

Co by s tím šlo, prosím, udělat? 

Děkuji

Dana H.

Pupeční kýla a liposukce

Dobrý den,

chtěla bych si nechat odstranit viditelnou pupeční kýlu (boulička u pupku) laparoskopicky. Chci se zeptat zda je možné při tomto zákroku zároveň odsát z břicha tuk (liposukce). Pokud ano, tak na jaký nejbližší možný termín se lze u Vás objednat.

Děkuji za odpověď

Věra Kadrbelová

Odstranění podbradku

Chtěl bych odstranit podbradek,jakou metodou se tento zákrok provádí a jak je dlouhodobá efektivita tohoto zákroku?děkuji za Vaši odpověď.

liposukce podbradku

Dobrý den, je nějaký minimální věk, od kdy je možné liposukci podbradku provádět? Je mi 27, ale ani pomocí cviků se mi nedaří zbavit druhé brady, spíš mám pocit, že je větší a větší. Je člověk po zákroku nějakým způsobem "imunní" vuči tomu, že se podbradek za nějakou dobu objeví znova? Děkuji

lipo podbradku

dobrý den, na Vás a Vaší kliniku mám skvělé reference, s lipo podbradku by se ráda svěřila právě k Vám, ale jsem z Prahy - zajímá mne, kdy je možné po zákroku odejít ( v mém případě odjet :-) ), popř. jakou možnost mají "přespolní" pacienti... Odvoz někým z rodiny je v mém případě dosti komplikovný.....

liposukce+abdominoplastika

Dobrý den,ráda bych si nechala odstranit velké nevzhledné břicho a přečnívající boky,po těhotenství mi zůstalo nepěkných 35kg které jsem postupně shodila ovšem vytahaná kuže plná strii a překypující boky zůstaly,nechala jsem si udělat tumescentní liposukci která mi část břicha i boku zmenšila ovšem moje břicho je po ní hrbolaté a nevyrovnané...... Na ceně mi nezáleží,chtěla bych se zbavit tuků i přebytku kůže a mít pevné ploché bříško,před děkuji za Váš názor a možnosti pro mne Moravcová

Plastická operace podbradku

Dobrý den, mám problém s podbradkem,viz foto,už se nerada i fotím,protože se nemohu na sebe ani podívat.Je mi 40 let a nemyslím si,že je to tukové,přijde mi to svalové.Zajímalo by mě,kolik by takový zákrok stál a jak dlouhá by byla rekonvalescence.To znamená,kdy bych mohla do práce.Dělám mezi lidmi,tak aby se mě nelekli a ještě předcvičuji,tak jak dlouho bych nemohla.Moc děkuji za odpověď. p.Zelená

Odstranění podbradku cena

Dobrý den, přečetla jsem si o Vašem způsobu odstraňování podbradku. Bude mi 50 let a můj profil mi roky jen přidává, chybí mi přirozené klenutí mezi bradou a krkem, nevím, zda by stačila liposukce anebo by bylo potřeba kůži pod bradou vytáhnout. Mohu vám nějak poslat i fotografii mého profilu? A můžete mi, prosím, napsat celkovou částku zákroku i s lokál. anestezií a vším potřebným okolo. Děkuji za odpověď."

Liposukce boků

Dobrý den, ráda bych se zeptala na liposukci boků, přesněji tzv. bochanů nad páskem. Jaká by byla cena? Je možné si u této liposukce vybrat lokální anestezii nebo je nutná celková? Dále by mě zajímalo, zda provádíte klasickou liposukci, po které je nutná hospitalizace a několik dní odpočinku nebo se jedná o liposukci, po které jsem schopná fungovat takřka ihned. Poslední dotaz, jaké jsou přibližné objednací lhůty po konzultaci? Předpokládám, že do května asi není možné zákrok provést, nebo ano? Moc děkuji za odpovědi!

Operace valů stehen

Dobrý den pane doktore. Uvažuji o provedení operace vnitřních valů stehen. Zajimá mě,jaká je objednávací doba k tomuto zákroku a jestli opravdu tato oprace trvá 2 - 3 hodiny? Některá centra uvádějí poměrně kratší dobu. A kolik stojí tento zákrok včetně konzultace? Pracovní neschopnost se doporučuje jak dlouho? Děkuji za odpověď. Marcela z Hradce Králové

Odstranění podbradku

Dobrý den, přečetla jsem si o Vašem způsobu odstraňování podbradku. Bude mi 40 let a můj profil mi roky jen přidává, chybí mi přirozené klenutí mezi bradou a krkem, které máme ale dědičné, jinak mám štíhlou postavu. Nevím, zda by stačila liposukce anebo by bylo potřeba kůži pod bradou vytáhnout. Mohu vám nějak poslat i fotografii mého profilu? A můžete mi, prosím, napsat celkovou částku zákroku i s lokál. anestezií a vším potřebným okolo. Děkuji za odpověď.

Liposukce podbradku cena

Dobrý den, prosím o sdělení kolik stojí odstranění podbradku, myslím si, že se v mém případě jedná o povolený sval a také trochu tuku. Prosím také o sdělení jaký druh zákroku by byl vhodný, zda jen odsátí tuku nebo i nějakým způsobem zpevnění svalu. děkuji mullerová

Pooperační péče po liposukci podbradku

Dobrý den, před měsícem jsem absolvovala liposukci podbradku (v lokální anestesii),dodržuji pooperační rady,ale pod kůží mám ztvrdlé boule,bolí mne jakýkoliv pohyb do strany a když si začnu krk masírovat,tak mne kúže začne srbět až bolet..je to tak v pořádku? kdy bude vidět výsledek?zatím to mám stále nateklé, zkouším Biolampu a nahřívat krk,zatím bez výsledku. Ptala jsem se svého lékaře,který mi zákrok prováděl,tak říkal,že je v pořádku,že po liposukci kůže vždy ztvrdne a poté se musí rozmasírovávat,je to pravda? Moc děkuji za Váš názor a radu.

Liposukce kolen

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém mojí maminky, je jí pouchých 42 let a na její věk se mi nelíbí hlavně její partie u kolen. Dává to na mě dojem, jakoby je měla zavodněné a oteklé. Stydí se nosit krátké sukně a plavky. Co by jste ji doporučil ? Děkuji předem za odpověd. S pozdravem Adéla :-)
  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.