Upravit stránku

Pooperační péče po liposukci podbradku

04. 04. 2013Plasticare s.r.o.Liposukce Zákroky nehrazené pojišťovnou 
Dobrý den, před měsícem jsem absolvovala liposukci podbradku (v lokální anestesii),dodržuji pooperační rady,ale pod kůží mám ztvrdlé boule,bolí mne jakýkoliv pohyb do strany a když si začnu krk masírovat,tak mne kúže začne srbět až bolet..je to tak v pořádku? kdy bude vidět výsledek?zatím to mám stále nateklé, zkouším Biolampu a nahřívat krk,zatím bez výsledku. Ptala jsem se svého lékaře,který mi zákrok prováděl,tak říkal,že je v pořádku,že po liposukci kůže vždy ztvrdne a poté se musí rozmasírovávat,je to pravda? Moc děkuji za Váš názor a radu.

Dobrý den. Respektoval bych názor operatéra. Ten jediný ví, co a jak prováděl. Taky dokáže potom odhadnout, jak dlouho může trvat pooperační prosak. Kůži můžete ošetřovat výživnými krémy, které mohou i zvyšovat elasticitu kůže. Určitě bych oblast nezahříval! teplo zvýší otok a ten je příčinou popisované tuhosti. Svědění může být způsobeno jak otokem, tak drážděním elastickou kompresí. Držím Vám palce a přeji trpělivost
MUDr. Robert Remeš

Uvažujete o estetickém zákroku? Objednejte se na konzultaci s MUDr. Remešem

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.