Upravit stránku

Nabízíme řešení pro choulostivý problém jménem gynekomastie

Hormonální nevyváženost ať už v období dospívání nebo při poklesu tvorby testosteronu je hlavní příčinou vzniku gynekomastie, tedy jednostranného či oboustranného zvětšení prsní žlázy u mužů. Tento problém dokáže natropit mnoho starostí, zvlášť v ožehavém období dospívání, nevyhýbá se ale ani starším mužům. V pozdějším věku bývá příčinou gynekomastie nadměrné užívání léků, onemocnění jater nebo dokonce nádorové onemocnění mléčné žlázy. Naštěstí metod, jak gynekomastii léčit, zná moderní medicína hned několik. Tak neváhejte a začněte s léčbou gynekomastie co nejdříve.

MUDr. Robert Remeš

Na základě spolupráce centra Plasticare s nemocnicí v Chrudimi mohu nabídnout kompletní předoperační a pooperační péči včetně všech vyšetření. Po prostudování nálezu potom zvolím optimální postup, jak mladé muže, a nejen ty, zbavit delikátního onemocnění gynekomastie.
Ceník gynekomastieCena vč DPH
Gynekomastie (jedna strana/obě strany/s redukcí kůže)7 000 Kč/12 000 Kč/20 000 Kč
Lokální anestesie, včetně aplikace350 Kč
Celková anestesie + pooperační anest. péče7 500 Kč
Další podrobnosti a ceny konzultace, vyšetření, hospitalizace apod. najdete v našem kompletním ceníku.

Možností léčby gynekomastie je několik

Gynekomastie se dá v prvé řadě řešit pod dohledem specialisty změnou hladin hormonů. Pokud ovšem tato varianta zklame, přichází na řadu několik dalších možností terapie. Volba vhodné metody vždy záleží na velikosti a charakteru nálezu. Podle toho se také stanoví, zda zákrok proběhne v lokální nebo celkové anestezii. A samozřejmě platí, čím menší nález, tím menší rozsah operace i riziko komplikací.

Rekonvalescence

Po tří týdny od zákroku budete muset nosit trvale bandáž. Nedodržení této zásady může zhoršit estetický výsledek. Pooperační bolesti nebývají nijak silné a rychle odeznívají. Přibližně 3 dny od zákroku doporučuji absolutní klid a poté pozvolný návrat k nenáročným fyzickým aktivitám. Sport si budete moci dovolit zhruba za 3 – 6 týdnů. Za dva týdny po operaci odstraním stehy.

Objednejte se na konzultaci ohledně léčby gynekomastie

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.