Upravit stránku

Plastická operace stydkých pysků

Podoba zevních pohlavních orgánů ovlivňuje pocit životní spokojenosti víc, než by se mohlo zdát. Kvůli nesprávnému tvaru a velikosti malých stydkých pysků se řada žen cítí méněcenně a často se musí potýkat se skutečnými funkčními obtížemi. Někdy se disproporce v intimních partiích promítají i do zcela praktických záležitostí, jako je nošení prádla či plavek, o kalhotkách typu „tanga“ nemluvě. Stejně tak se mohou dostavit nepříjemné pocity při jízdě na kole nebo jiných sportovních aktivitách. Především však mohou být příčinou problémů v intimním životě ženy a připravit tak pacientku o potěšení z milostného života. Velmi často ženu trápí více psychická stránka než skutečné mechanické obtíže. Tohle všechno lze však úspěšně vyřešit pomocí labioplastiky neboli plastiky stydkých pysků.Labioplastika může pomoci intimnímu životu

Uvažujete o labioplastice?

Mudr. Robert Remeš

Labioplastika v Plasticare MUDr. Robert Remeš

Vím, že je to citlivé téma a pro mnohé ženy představuje absolutní tabu. Tím větší uznání si zaslouží ženy, které seberou odvahu a rozhodnou se své potíže způsobené nevyhovující velikostí a tvarem vnějších pohlavních orgánů řešit pomocí labioplastiky. Samotnému zákroku předchází konzultace, kde se domluvíme na Vašich požadavcích ohledně velikosti a tvaru malých stydkých pysků. V Plasticare můžete očekávat diskrétní jednání, vstřícnost a respekt.

Co vlastně labioplastika znamená a jak probíhá zákrok

Nejčastějším zákrokem u žen je zmenšení malých stydkých pysků a obnažení klitorisu. Ideální načasování tohoto výkonu je nejméně 2 týdny před menstruací. Labioplastiku provádím v celkové nebo lokální anestezii a pacientka je při ní v gynekologické poloze. Při zákroku, který trvá přibližně hodinu, provedu nejprve nákres rozsahu požadované redukce a následně do oblasti aplikuji anestetika a látky omezující krvácení. Řezy vedu tak, aby maximálně šetřily nervová vlákna této erotogenní oblasti.

Při operaci používám vstřebatelné stehy, které vypadnou samy do 3 týdnů. Stejně dlouho trvá i ústup otoků a krevních podlitin. Po dobu hojení musím ovšem pacientkám doporučit, aby pečlivě dodržovaly zvýšenou hygienu a k obvyklé pohlavní aktivitě a některým sportům se vrátily nejdříve za 4 týdny.

Zvažujete úpravu intimních partií? Sjednejte si konzultaci!

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.