Upravit stránku

Podoba zevních pohlavních orgánů ovlivňuje pocit životní spokojenosti víc, než by se mohlo zdát. Kvůli nesprávnému tvaru a velikosti malých stydkých pysků se řada žen cítí méněcenně a často se musí potýkat se skutečnými funkčními obtížemi.

Někdy se disproporce v intimních partiích promítají i do zcela praktických záležitostí, jako je nošení spodního prádla či plavek. Nepříjemné pocity se mohou dostavit i během sportovních aktivit. Především však mohou být příčinou problémů v intimním životě ženy a připravit tak pacientku o potěšení z milostného života.

Pacientky často více trápí psychická stránka než skutečné mechanické obtíže. Tohle všechno lze však úspěšně vyřešit pomocí labioplastiky neboli plastiky stydkých pysků.

Reference pacientky centra Plasticare

"Skvělý přístup a profesionální práce pana doktora a celého týmu, se zákrokem maximální spokojenost, doporučuji všem, kdo se ještě neodvážili k tomuto zákroku a uvažují o něm."

Labioplastika v Plasticare MUDr. Roberta Remeše

Zmenšení malých stydkých pysků a obnažení klitorisu je u žen nejčastějším zákrokem.

Plastika stydkých pysků:

  • odstraňuje bariéry v intimním životě
  • dodá pocit spokojenosti a sebevědomí
  • eliminuje funkční problémy a pocit nepohodlí

Uvažujete o labioplastice?

Vím, že je to citlivé téma a pro mnohé ženy představuje absolutní tabu. Tím větší uznání si zaslouží ženy, které seberou odvahu a rozhodnou se své potíže způsobené nevyhovující velikostí a tvarem vnějších pohlavních orgánů řešit pomocí labioplastiky. Samotnému zákroku předchází konzultace, kde se domluvíme na Vašich požadavcích ohledně velikosti a tvaru malých stydkých pysků. V Plasticare můžete očekávat diskrétní jednání, vstřícnost a respekt.
MUDr. Robert Remeš

Labioplastika krok za krokem

Ideální načasování tohoto výkonu je nejméně 2 týdny před menstruací. Labioplastiku provádíme v celkové nebo lokální anestezii a pacientka je při ní v gynekologické poloze. Při zákroku, který trvá přibližně hodinu, provedeme nejprve nákres rozsahu požadované redukce a následně do oblasti aplikujeme anestetika a látky omezující krvácení. Řezy vedeme tak, aby maximálně šetřily nervová vlákna této erotogenní oblasti.

Při operaci používáme vstřebatelné stehy, které vypadnou samy do 3 týdnů. Stejně dlouho trvá i ústup otoků a krevních podlitin. Po dobu hojení musíme ovšem pacientkám doporučit, aby pečlivě dodržovaly zvýšenou hygienu a k obvyklé pohlavní aktivitě a některým sportům se vrátily nejdříve za 4 týdny.

Reference pacientek centra Plasticare


"Na tento zákrok jsem šla hlavně kvůli sobě. Nyní jsou to tři měsíce a s výsledkem jsem moc spokojená. Pan doktor vše podrobně vysvětlí, opakovaně, poradí, je k dispozici na telefonu pro případné dotazy. Moc děkuji a jediné co mě mrzí, že jsem na to nešla už dřív."
"Chtěla bych poděkovat MUDr. Remešovi a jeho týmu za perfektně provedenou labioplastiku, kterou jsem podstoupila letos v září. S výsledkem jsem naprosto spokojená a mohu všem vřele doporučit. Škoda,že jsem nenašla odvahu mnohem dříve. Přístup pana doktora a jeho personálu byl naprosto profesionální a přátelský. Ještě jednou díky za vše."

Labioplastika ceník -  Plasticare

Výkon
Cena v Kč + 15 % DPH
Úprava malých stydkých pysků11 700,-

Zvažujete úpravu intimních partií? Sjednejte si konzultaci!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti