Upravit stránku

Získejte plnější a smyslnější rty s pomocí plastické chirurgie!

Uvažujete o zvětšení rtů? Přednosti zákroku zvětšení rtů

  • dlouhodobé až trvalé vylepšení vzhledu celého obličeje
  • okamžitý efekt zvětšení nevýrazných rtů
  • zákrok bez nutnosti hospitalizace
Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Při konzultacích se velmi často setkávám s obavou pacientek z nepřirozeného tvaru rtů. Nechtějí dopadnout jako hollywoodské hvězdy, které to s plastikami přehnaly. V takovém případě se snažím co nejpřesněji zjistit představy pacientky. Co je přijatelné pro mne, nemusí být přijatelné pro ni. A naopak. Některé celebrity při touze po dokonalém zevnějšku přehnaly množství návštěv u svého plastického lékaře a výsledkem toho jsou jejich opuchlé rty. To však není cílem ošetření v Plasticare, kde Vám během jediného zákroku vylepším objem rtů zcela přirozeně, k vaší maximální spokojenosti.

Plastika rtů a její varianty

Existuje více možností, jak rty zvětšit. Aby bylo možné určit, který ze způsobů bude pro Vás nejvhodnější, objednejte se na individuální konzultaci do centra Plasticare v Chrudimi.

  • Ambulantní, neoperační zvětšení rtů
    Zvětšení provádím vyplněním rtů syntetickými látkami. Tyto látky lze rozdělit podle délky jejich efektu: Kyselina hyaluronová zvětší rty přibližně na půl roku, Glykosamidy na několik let a trvalý účinek zvětšení rtů mají nevstřebatelné alcamidy.
  • Chirurgický zákrok zvětšení rtů
    Zvětšení rtů s pomocí okolní tkáně realizuji uvolněním, posunutím a následným sešitím tkáně na vnitřní straně rtů. Jemné, nenápadné řezy, které jsou pro uvolnění tkáně nezbytné, následně zašiji vstřebatelnými stehy.

Průběh zvětšení rtů výplněmi v Plasticare MUDr. Remeše

První a druhý způsob zvětšení rtů výplněmi patří mezi nejčastější, a proto se na následujících řádcích seznamte s jejich průběhem. U obou těchto metod nelze aplikovat lokální anestetikum. S tím by došlo ke změně objemu ošetřované oblasti a špatně by se odhadovalo potřebné množství výplně. Proto se používá tzv. svodná anestézie. Délka zákroku se pohybuje od 15 minut až po jednu hodinu. To závisí na rozsahu výkonu.

Ambulantní, neoperační zvětšení rtů

V případě použití syntetických materiálů aplikuji do požadované oblasti roztok s vybranou látkou – kyselinou hyaluronovou, glykosamidy nebo alcamidy. Aplikaci provádím tenkou injekcí bez použití znecitlivujících prostředků. Drobné vpichy mohou být trochu nepříjemné, nenáročný zákrok však trvá jen pár minut.

Pooperační péče po zvětšení rtů

Prakticky ihned po výkonu se budete moci zapojit do běžných denních aktivit. Pacientkám však radím ošetřovanou oblast ledovat a přibližně týden po zákroku raději vynechat důležité společenské události. Mohou se objevit modřinky a mírné otoky, jejichž rychlost vstřebání je individuální.

Zvětšení rtů