Upravit stránku

Asi málokdo z nás je se svým vzhledem stoprocentně spokojený. A to i přesto, že od svého okolí slýcháme, že přece není co vylepšovat. My ale o té stále se prohlubující vrásce mezi obočím víme. Všímáme si postupně klesajících víček i obočí, které už dávno nemá svůj dokonale klenutý tvar.

Některé tyto "nedokonalosti" se formují vlivem času, některé jsou vrozené. Důležité je, jak je vnímáte vy sami. Nemá smysl, aby vám malé vady na kráse zbytečně ubírali na sebevědomí. Zvlášť, když je tak snadné je odstranit. Rádi se postaráme o plastiku víček i uší, odstranění vrásek, brow-lift, liposukci podbradku, zvětšení rtů, odstranění kožních výrůstků i znamének.

Reference pacientky centra Plasticare

"Odstranění podbradku jsem podstoupila před necelými čtyřmi měsíci a jsem moc spokojená. Výsledek je bezva. Pan doktor Remeš má skvělý přístup, sestřičky taktéž. Velmi milé jednání. Děkuji."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti