Upravit stránku

Pan doktor Remeš je příjemný, milý a ochotný člověk. V květnu jsem podstoupila augmentaci prsou (290 ml, anatomické, značka Nagor), celý život prsa nula nic (prsa snad jen při kojení :D). Teď můžu konečně říct, že mám prsa, sebevědomí se díky panu doktorovi zvedlo snad na 100 % :)

Jeho přístup, jeho práce naprosto super a profesionální. :) Nelituji a můžu jen DOPORUČIT! Takže kdo váhá, pan doktor Remeš je skvělá volba!

Spokojená pacientka T.

Dobrý den,

ráda bych tímto poděkovala Mudr. Remešovi za perfektní provedení korekce ušních lalůčků. Pan doktor je velký sympaťák a jako jeden z mála vnímá pacienta z pohledu lidské bytosti. Velmi pozorně naslouchal mému přání a výsledek zákroku je přesně dle mého očekávání....jsem šťastná! V jeho ordinaci ucítíte obrovský závan lidskosti a empatie, překrásné prostředí!

Děkuji a navždy s úctou
Spokojená Jana 

Spokojená pacientka J.
Absolutní spokojenost s výsledkem zákroku a péčí pana doktora Remeše. Krásné čisté prostředí, profesionální a zároveň milý a přátelský přístup. Pan doktor má kouzelné ruce a sestřičky jsou velmi milé a ochotné. V dnešní uspěchané době je ošetření na Plasticare jako balzám na duši.
Spokojená pacientka V. | Doporučení z portálu estheticon.cz
Velmi děkuji skvělému panu doktoru Remešovi za perfektní přístup! Pan doktor má opravdu zlaté ruce! Podstoupila jsem liposukci hrmy a boků v lokální anestezii! Vše proběhlo na jedničku a výsledek je nad očekávání perfektní! Nejen panu doktorovi, ale také milým sestřičkám v Plasticare patří můj velký dík!
Spokojená pacientka L. | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info

U pana doktora jsem podstoupila zákrok zvětšení prsou (augmentace). Poměrně dlouho jsem se k této operaci odhodlávala a jsem ráda, že jsem si vybrala pana doktora Remeše. Velmi vstřícný a příjemný přístup, během konzultace i před operací mi bylo vše vysvětleno, nakonec strach ze zákroku byl opravdu minimální. Pan doktor je velký profesionál, výborný člověk - po operaci jsem ze svého okolí slyšela jen velmi pozitivní ohlasy, prsa překrásná, přirozená - dokonce mé kamarádky, které se odhodlávají k tomuto zákroku plánují kontaktovat pana Remeše. Vše po operaci proběhlo bez komplikací, jsem velmi spokojená a pana doktora jen a jen dál doporučuji.

uživatel Dadinka vložil na portále Plastická-chirurgie.info tuto zkušenost
Přesně před dvěma lety jsem podstoupila ambulantní zákrok zkracování nehtového lůžka na obou dvouch palcích u nohou. Asi čtyři roky mě neustále zarůstali nehty do valů a jediný, kdo me dokázal od tohoto pomoct, byl pan Remeš. Vše mi vysvětlil,co s těma nohama vůbec mám a následně i jak bude operace probíhat. Jsem velmi spokojená, i přes prvotní bolest na pana Remeše nedám dopustit.
uživatel Teroun vložil tuto zkušenost na portále lekari-online.cz
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala doktoru Remešovi za perfektně odvedenou plastiku prsou. Po letech trápení jsem oslovila pana doktora, který se mě hned ochotně ujal. Oceňuji jeho velice profesionální přístup a výborný výsledek jeho práce. Prsa vypadají přirozeně a jsem nadmíru spokojená. Pobyt na klinice byl pohodový, sestřičky se o mě vzorně staraly a snažily se zmírnit počáteční bolesti, které den ode dne ustupovaly. Pochvaluji si i následnou péči, jako jsou pravidelné kontroly a zjemnění jizev laserem. Pana doktora vždy ráda vidím a vím, že jsem jeho služeb nevyužila naposledy.
Spokojená pacientka M. | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý den, momentálně jsem již měsíc po operaci augmentace (zvětšení prsou). Každá žena jistě ví, jak citlivé je téma jejího poprsí. I pro mě to byl celoživotní problém. Navštívila jsem kliniku v Královehradeckém kraji, protože mi to přišlo logické, vzhledem k tomu, že v Hradci Králové bydlím. S politováním musím konstatovat, že můj celoživotní mindrák, byl nakonec ještě podpořen tamním osazenstvem pánů plastických chirurgů a já jsem odcházela doslova s brekem, když jsem se dověděla, že já nikdy nemohu mít hezké prsa. Jejich jednání bych charakterizovala jako naprosto necitlivé a nevhodné.
Na doporučení jsem se rozhodla absolvovat další konzultaci a to právě u MUDr. Remeše v Chrudimi. Jeho přístup byl velmi citlivý a seriózní, to mě mile překvapilo. Vše jsme prokonzultovali a dohodli jsme se na termínu operace. Přes náročnost operace, je výsledkem excelentní poprsí! Každá žena jistě pochopí pocit, který mě nyní naplňuje...
Panu doktorovi Remešovi náleží veliký dík za to, že během pár hodin doslova změnil můj život! Závěrem bych ráda apelovala na každou ženu, která se rozhodla pro podobnou operaci, aby se svěřila do opravdu šikovných rukou tohoto pana doktora. Zároveň bych chtěla poděkovat veškerému zdravotnickému personálu chirurgie v Chrudimi za příkladnou péči.
"Nesni svůj život, žíj svůj sen!
Spokojená pacientka M. | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Jsem pátý den po operaci (augmentace), kterou jsem podstoupila u pana Mudr. Remeše. Bolesti jsou mírné a nadšení obrovské. Tímto chci panu doktorovi moc poděkovat za přístup jeho samotného i jeho personálu a za to co dokázal vykouzlit na mém asymetrickém a vpáčeném hrudníku. Děkuji a těším se na další kontrolu.
Spokojená pacientka Kateřina | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala doktoru Remešovi za perfektně odvedenou plastiku prsou. Po letech trápení jsem oslovila pana doktora, který se mě hned ochotně ujal. Oceňuji jeho velice profesionální přístup a výborný výsledek jeho práce. Prsa vypadají přirozeně a jsem nadmíru spokojená. Pobyt na klinice byl pohodový, sestřičky se o mě vzorně staraly a snažily se zmírnit počáteční bolesti, které den ode dne ustupovaly. Pochvaluji si i následnou péči, jako jsou pravidelné kontroly a zjemnění jizev laserem. Pana doktora vždy ráda vidím a vím, že jsem jeho služeb nevyužila naposledy.
Spokojená pacientka Nina | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
U MUDr. Remeše jsem podstoupila liposukci několika oblastí s velmi dobrým výsledkem. Tímto panu doktorovi děkuji a jednoznačně ho doporučuji jako výborného operatéra s dobrým estetickým cítěním. Musím také vyzdvihnout jeho zodpovědný a pečlivý přístup k práci a příjemné jednání.
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Chtěla bych poděkovat MUDr. Remešovi a jeho týmu za perfektně provedenou labioplastiku ,kterou jsem podstoupila letos v září. S výsledkem jsem naprosto spokojená a mohu všem vřele doporučit. Škoda, že jsem nenašla odvahu mnohem dříve. Přístup pana doktora a jeho personálu byl naprosto profesionální a přátelský. Ještě jednou díky za vše.
Spokojená pacientka Monika | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý den, myslím si, že pan doktor Remeš je šikovný specialista. Zkušenosti mám pouze s aplikací botoxu, ale v lednu jsem objednaná na operaci horních víček. Doufám, že operace dopadne skvěle a já budu spokojená a budu moci pana doktora Remeše doporučit ostatním klientům.
Eva Dřínovská | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Touto cestou bych velmi ráda poděkovala MUDr. Remešovi za krásná prsa. S  velkou radostí doporučuji jak pana doktora, tak celý jeho tým. Velké díky všem za jejich přístup, jejich péči, jejich ochotu. Jsem velice spokojená, pan doktor Remeš je velice milý, přátelský, profesionální, věnoval mi maximální péči, odpověděl mi na veškeré otázky a poradil s  velikostí a výběrem implantátů. Opravdu můžu jenom chválit a doporučit všem ženám, které chtějí mít krásná prsa.
Lucie Kolářová | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Byla jsem na liposukci vícero oblastí. Mohu jen doporučit tým pana doktora. Velice profesionální přístup, vše velmi ochotně vysvětlí a  reálně představí budoucí výsledky - čili žádné vzdušné zámky, vysvětlí i  rizika a možné nedostatky. Sice šlo o velmi rozsáhlou liposukci, ale vše bylo na jedničku. Předtím jsem nikdy v nemocnici nebyla, ale všichni se tam o mě starali s láskou a pochopením, vše mi rádi vysvětlili. Mnohokrát děkuji, pane doktore.
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dlouho jsem se odhodlávala, než jsem se rozhodla oslovit plastického chirurga. Na doporučení jsem se svěřila do rukou MUDr. Remeše. Již na první konzultaci si mě pan doktor získal svým lidským a chápavým přístupem, do ničeho mě nenutil a doporučil mi nejvhodnější variantu pro zpevnění prsou. Operace proběhla v pořádku, dnes už mám stehy vyndané a  s výsledkem jsem naprosto spokojená já i přítel. Pokud se v budoucnu rozhodnu podstoupit další estetický zákrok, pak se znovu a ráda svěřím do rukou pana doktora Remeše.
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý den, velké díky pro pana doktora Remeše, spokojenost nade vše. V  srpnu jsem podstoupila modelaci prsu. Velká spokojenost. Výborné chování a přístup.
Spokojená pacientka Monika | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý den, byla jsem mezi prvními pacientkami na klinice MUDr. Remeše v  Chrudimi, kde jsem podstoupila augmentaci prsů. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Vše dopadlo, tak jak mělo, možná ještě líp než jsem si představovala. Přístup MUDr. Remeše a jeho sestřičky byl naprosto profesionální a velice vstřícný. Proto se v blízké době na pana doktora obrátím znova a podstoupím operaci břicha a doporučila jsem i kamarádce, která se na pana doktora obrátí ohledně augmentace prsů. Všem mohu pana doktora a jeho zlaté ručičky jen doporučit.
Spokojená pacientka Mária | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý den, velmi si chválím profesionální přístup pana doktora Remeše i  jeho zdravotní sestry, která je téměř anděl!!! Podstoupila jsem před vánoci augmentaci prsů a jsem velice spokojena jak s kompletním servisem, ochotou a profesionálním přístupem, tak s výsledkem operace!! Vřele mohu pana doktora všem doporučit!!!
Havránková, Praha | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý večer, chci tady podat velkou chválu na pana doktora Remeše. V  loňském roce jsem u něho podstoupila malé omlazení prsou a to zmenšení prsních dvorců k mé veliké spokojenosti. Sestřičky i pan doktor byli úžasný a já se bála tudíž jen trošku. Je to týden co jsem mu psala email, jestli mohu přijet na úpravu jizvy a hned mi odpověděl, ať zavolám, že se domluvíme. Jen chvála na tohoto lékaře.
Spokojená pacientka Jana | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Pan doktor Remeš je výborný plastický chirurg, podstoupila jsem u něj před 2 měsíci augmentaci ( zvětšení prsou) a musím jen a jen chválit, pak doktor udělal zázrak a já jsem maximálně spokojená!!!!! Je milý a ochotný odpovědět na jakékoliv otázky, nemusíte se bát, že Vás odbyde, nebere Vás jako další případ ale jako člověka. Za sebe mohu pana doktora jen doporučit, kdybych někdy příště potřebovala opět plastického chirurga, mám vybráno!!! Díky pane doktore :-)
Spokojená pacientka Erika | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Ačkoli jsem velmi dlouho váhala s odstraněním znamének ve tváři, nakonec jsem se rozhodla pro jejich estetické odstranění na pracovišti MUDr. Roberta Remeše. Byla jsem velmi dobře přijata, pan dr. zcela podpořil můj záměr, jednal profesionálně, dodával odvahy. S výsledkem jsem velmi spokojená a mrzí mě, že jsem pracoviště dr. Remeše nevyhledala dřív.
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Zákrok jsem podstoupila před 14-ti dny a jsem velmi spokojená. Výsledek je takový, jaký jsem si představovala a vše proběhlo bez komplikací. Moc děkuji panu doktorovi.
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Dobrý den,v březnu jsem u pana dr.Remeše podstoupila operaci dolních víček.Jsem maximálně spokojená a ještě jednou velké díky panu doktorovi i jeho sestřičkám za jejich lidský a profesionální přístup. :)
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Ačkoli jsem velmi dlouho váhala s odstraněním znamének ve tváři, nakonec jsem se rozhodla pro jejich estetické odstranění na pracovišti MUDr. Roberta Remeše. Byla jsem velmi dobře přijata, pan dr. zcela podpořil můj záměr, jednal profesionálně, dodával odvahy. S výsledkem jsem velmi spokojená a mrzí mě, že jsem pracoviště dr. Remeše nevyhledala dřív.
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
U dr. Remeše jsem prodělala během let již několik operací. Vždy jsem byla naprosto spokojena s výsledkem i s přístupem. Jen mě překvapila cena narkózy v Chrudimi oproti Pardubicím. Sestry mi řekly, že tu chce nemocnice a ne on. Tak mě potěšilo, že dr. Remeš je stále stejný profesionál. V Chrudimi si ho nezaslouží.
Spokojená pacientka | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
Zákroky (Augmentace a Liposukce vnitřních stehen) jsem podstoupila v květnu a jsem maximálně spokojená, dlouho jsem hledala a potom, podle doporučení a hodnocení jsem se rozhodla pro pana doktora Remeše a dobře jsem udělala. Přístup pana doktora a sestřičky byl lidský, žádná pásová výroba. A výsledek . . . paráda, tak pěkná prsa jsem neměla ani v patnácti a stehna bez vnitřních špeků, nemám žádné nerovnosti, nožky jako gazela. I když bych měla hodně klinik daleko blíž, jsem ráda, že jsem se takhle rozhodla a volila bych znovu stejně, rozhodně doporučuji.
Monika | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info
V lednu jsem podstoupila zvětšení prsou implantáty (Augmentace) a teď, kdy je výsledek definitivní chci poděkovat panu doktoru Remešovi za lidský přístup, dobrou radu a dokonalý dekolt. Po celou dobu i na kontrolách se o mě pečlivě staral a trpělivě mi všechno vysvětloval. Neměla jsem vůbec pochybnosti o tom, že by mohly nastat nějaké komplikace, i když i na ty mě otevřeně upozornil. Implantáty mi byly zaváděny podprsní rýhou, takže jizvičky nejsou vidět. Prsa jako by byla mou součástí odjakživa. Já i přítel jsme nadšení! Moc děkuji!
Kamila L., Chrudim
Chtěla jsem prsa, která nebudou ani velká, ani malá, prostě tak akorát a hlavně aby vypadala přirozeně. Na základě referencí jsem si proto vybrala pana doktora Remeše. A vůbec toho nelituji! Naopak! Jsem dva měsíce od plastické operace prsou, která proběhla naprosto bez problémů, stejně jako rekonvalescence. A výsledek je perfektní! Vaši kliniku jsem opustila s pocitem, že jsem sexy a všem ženám to můžu jen doporučit!
Martina K., Hradec Králové
Chtěla bych se podělit o zkušenosti s augmentací prsou silikonovými implantáty. Zákrok u doktora Remeše jsem podstoupila po dvou dětech. Moje prsa měla po kojení nehezký tvar, byla povislá a navíc trochu asymetrická. Pan doktor Remeš pro mě našel řešení, doporučil mi vhodný typ implantátů, aby byla prsa plná a hezky držela tvar. A splnil mi tím můj dlouholetý sen. Teď jsem to konečně já! Cítím se sebejistě a žensky. Děkuji a doporučuji kliniku Plasticare všem ženám, které podobný zákrok zvažují.
Michaela, Pardubice
Oceňuji profesionální a zároveň citlivý přístup pana doktora. Mám díky němu krásná nová prsa, která jsou na pohled i na dotek zcela přirozená. Bála jsem se výsledku alá Pamela Anderson, ale pan doktor si získal mou důvěru tím, že jsme si společně ujasnili, co mohu očekávat, zodpověděl všechny moje otázky, poradil i vyslyšel moje přání. Výsledek je perfektní. Pan doktor má smysl pro estetiku a přirozenost.
Veronika, Ústí nad Orlicí
Od liposukce mě moje okolí dost odrazovalo, že jsem prý ještě dost mladá. Proč bych se ale měla trápit další roky? Cvičím, jím zdravě, nemám ani sedavé zaměstnání a stejně se mě tukové polštářky držely zuby nehty. Objednala jsem se proto k doktorovi Remešovi, který dělal mamince víčka a byla s ním moc spokojená. A já jsem teď taky. Proto bych chtěla panu doktorovi poděkovat za jeho skvělý přístup, zákrok bez komplikací a perfektní výsledek.
Lenka, Litomyšl
Doporučuju pana doktora Remeše a celý jeho tým! Jsem velmi spokojená s výsledkem liposukce vnějších stehen. Zbavila jsem se mindráků, a přitom nebyl zákrok nijak nepříjemný. Probíhal v lokální anestezii a kromě mírného pnutí a tahání jsem nic moc necítila. Po zákroku jsem měla otoky, modřinky, ale ty, jak mi pan doktor vysvětlil, byly zcela přirozené a samy se za pár dní ztratily. Stejně jako i mírná bolest za pár dní odezněla. Nebylo to nic, co by se nedalo vydržet a pro krásu se musí trpět, ne? Teď už se těším na léto v plavkách.
Renata, Svitavy
Dobrý den, všem, kteří zkouší ultrazvukovou liposukci, liposukci mrazem a podobné nesmysly, tak jako já, bych chtěla doporučit klasický invazivní zákrok. Konečně se dostavily výsledky a já jsem nadšená. Doktor Remeš je kouzelník. Moje břicho splasklo a dohromady to ani nestálo tolik, jako všechny ty rádoby zaručené metody předtím.
Saša, Hradec Králové
Z chirurgického zákroku jsem měla obavy, ale teď můžu říct, že to za to stálo. MUDr. Remeš je velice příjemný člověk a opravdový profík. Mám teď luxusní zadek a nohy, o kterých jsem snila tak dlouho. Liposukce navíc nezanechala žádné jizvy, byly to jen drobné vpichy, kterým mi odsál tuk, vše proběhlo bez problému a rekonvalescence ve stahovacím prádle se taky dala přežít. Doktora Remeše a Plasticare určitě můžu doporučit.
Jana, Chrudim
U doktora Remeše jsem absolvovala labioplastiku, konkrétně zmenšení malých stydkých pysků. Tento zákrok jsem strašně dlouho odkládala, ale kdybych věděla, jak moc mi pomůže, tak bych šla příště hned, místo abych se tolik let trápila. Setkala jsem se s neobyčejně vstřícným přístupem, zákrok byl celkem nenáročný, rychlý a výsledek perfektní. Teď už jsem konečně normální a nestydím se za svoje tělo.
S.T., Chrudim
Před několika týdny jsem byla na klinice Plasticare na Labioplastice a chtěla bych vzkázat všem ženám, které nemají odvahu, ať už na nic nečekají! Doktor Remeš se mě profesionálně a laskavě ujal, a i když jsem měla ze začátku divný pocit, tak ze mě rychle vyprchal. Operace probíhala v celkové narkóze a do druhého dne jsem zůstala v nemocnici a pak už jsem byla doma. Jen pár dní to trvalo a moje letité problémy jsou pryč! Děkuju moc za perfektní péči a nově nabyté sebevědomí.
D.K, Pardubice
Dobrý den, zákrok jsem podstoupila v květnu, po 17-ti letech od první augmentace prsou. Na původní operaci jsem byla v jiném zdravotnickém zařízení - Sanus,Hradec Králové. Pana doktora Remeše, který mě nyní operoval, jsem si zvolila na základě vlastních dobrých zkušeností, protože jsem u něj již opakovaně podstoupila odstranění znamének a operaci karpálního tunelu levé ruky. S konsultací jsem byla spokojená. S ochotou a vstřícností jak pana doktora i jeho sestřiček na ambulanci. Operační zákrok proběhl podle naší dohody, opět jsem se setkala s příjemným přístupem, avšak domnívám se, že některé sestřičky na oddělení chirurgie, by mohly čerpat inspiraci, od ukázkového přístupu k pacientům , od sestřiček na ambulanci. Operace proběhla v úterý a ve čtvrtek jsem byla propuštěna do domácího ošetření. Bolesti jsem měla zhruba týden, nejhorší byl den po operaci a den následující, pak již bolesti a otoky ustupovaly. Stehy mi pan doktor odstranil po 14 dnech od operace. Nyní jsem 6 týdnů po operaci a na doporučení pana doktora již mohu odložit kompresní prádlo. Mám pocit, že jsem nová prsa vlastnila odjakživa a že jsem učinila něco, pro sebe samotnou a vlastní sebevědomí. Děkuji celému týmu za jejich práci. S pozdravem Č.
Spokojená pacientka M. | Doporučení z portálu plasticka-chirurgie.info

Uvažujete o některém ze zákroků? Objednejte se na osobní konzultaci

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Cookies pro půvabný web

Na webu používáme malé soubory cookies, které se vám dočasně uloží v počítači. Prohlížeč si tak bude pamatovat nastavení, nebudeme vám ukazovat reklamu, o kterou nemáte zájem a obsah vám lépe padne do vkusu. Tyhle cookies jsou bez výčitek! Co jsou cookies ››

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Co jsou cookies ››