Upravit stránku

Naposledy zveřejněné dotazy

Plastická operace prsou

Dobrý den,

zvažuji plastickou operaci prsou a líbí se mi Vaše klinika, tedy i ceny zákroku. Ale měla bych to 2 hodiny cesty, tak mě zajímá, kolik návštěv bych musela k Vám absolvovat?

Děkuji za info. S pozdravem,

Eva R.

Pásový opar jako překážka augmentace prsou?

Dobrý den,

prosím chtěla bych se zeptat, zda může mít vliv na augmentaci prsou pásový opar. Trpím na něj už léta. Pokaždé se mi objeví na zadní partii malé kolečko puchýřků, které po 3 dnech zmizí. Mívám ho tak jednou za dva měsíce při oslabené imunitě či stresu. Už na něj mám asi obranné látky. Byla sem před třemi dny na augmentaci prsou a den po operaci si mi opět objevil. V den operace jsem neměla nic. Chci se zeptat, zda může mít vliv na průběh rekonvalescence?

Přeji hezký den,

Ludmila S.

Odstranění staré jizvy

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné odstranit starší jizvu na obličeji, konkrétně na pravé tváři. Jizva je trochu obloukového tvaru, je cca 17 let stará a zhruba 4 cm dlouhá. Je spíše jemná (rýha) po škrábnutí zvířetem. Není hluboká, přesto mi estetický chirurg řekl, že jí nelze odstranit laserem. Předem moc děkuji za odpověď.

Přeji hezký den,

Ludmila F.

Komplikace po plastické operaci prsou

Dobrý den, měla bych dotaz, před 15 lety jsem podstoupila zmenšení prsou kvůli bolesti zad hrazené pojišťovnou. Po pár letech se mně jedno prso dost zvětšilo a jizvy od operace jsou čím dal větší a na bocích mám takové jako pytle. Už jsem zoufalá, k vodě nechodím, jelikož na sebe nic neseženu kvůli velikosti jednoho prsu a jizvy jsou dost vidět. Mohla bych poprosit o radu, jakou operaci mám podstoupit, a kolik by mě to stálo. Děkuji za odpověď, Nela Š.

Gynekomastie - celková cena

Dobrý den, mám indikovanou gynekomastii. Jsem z Karlových Varů, spadám pod fakultní nemocnici v Plzni. Pan doktor mi zde řekl, že na operaci mám nárok z pojištění, ale pouze na odstranění gynekomastie, ne na liposukci, která je potřeba. Odstranění gynekomastie, by mě vyšlo na cca 5 000 Kč (to by hradila pojišťovna), ale liposukce by mě vyšla na 30 000 Kč. Na Vašich stránkách jsem našel, že cena za oboustrannou gynekomastii je 12 000 Kč (+ poplatky za anestezii). Chci se, prosím zeptat, jestli je konečná cena včetně anestezie. Děkuji za Váš čas. S pozdravem, Milan V

Defekt po operaci Bartholiniho žlázy

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, byla jsem na operaci Bartholiniho žlázy a po operaci mám ve vnější straně stydkého pysku díru, ve zprávě napsáno 0,4 mm. Mohu se zeptat, zda se to zahojí, nebo už díra zůstane? Jsem po operaci 10 dní, z rány stále teče krev světlé barvy.

Děkuji,

Jana H.

Zmenšení prsou - je v ceně i modelace?

Krásný den přeji, pane doktore, chtěla jsem se zeptat, velmi zvažuji zmenšení prsou, jelikož mi bylo nedobrovolně velmi naděleno a opravdu mi to fyzicky i psychicky otravuje život už od puberty a nesním léta o ničem jiném. Koukala jsem do vašeho ceníku a zajímá mě, zda je při zákroku zmenšení prsou zahrnuta v ceně i modelace, či si modelaci počítáte jako 'položku' zvlášť? Já jen abych si ujasnila svou investici sama do sebe :) Moc děkuji za odpověď a přeji krásný zbytek dne.

Modelace prsou - lokální anestezie?

Dobrý den, 

chci se zeptat, zda by na modelaci mých prsou stačila pouze lokální anestezie? Dlouhodoběji přemýšlím o modelaci, lokální anestezie by se mi zamlouvala. Je mi 26 let a ráda bych poté ještě kojila, nenaruší to funkci? Děkuji Vám za odpověď. 

S pozdravem, 

Daniela Švecová

Hojení jizvy

Dobrý den

Dcera (7 let) spadla a rozsekla si čelo. Má 2 cm ránu s 2 stehy. Jak se máme o ránu starat po vyndání stehů, aby se jizva zahojila co nejlépe? Nebo jít na laser? Zůstane tam jizva už napořád? 

Děkuji
Zdena Vaňková

Provedená labioplastika

Dobrý den, 

jsem 4 dny po labioplastice. Vím, že je brzy na to hodnotit stav, ale nemůžu si pomoct. Připadá mi, jakoby mi pan doktor buď na jedné straně zasáhl příliš, a nebo naopak druhou stranu neuřízl. Rozdíl je opravdu velký. Vím, že začínal levým pyskem z mé strany. Děkuji za odpověď. Jsem z toho nesvá. 

Děkuji
Iva Drdová

Pupeční kýla a liposukce

Dobrý den, chtěla bych si nechat odstranit viditelnou pupeční kýlu (boulička u pupku) laparoskopicky. Chci se zeptat, zda je možné při tomto zákroku zároveň provést liposukci břicha. Pokud ano, tak na jaký nejbližší možný termín se lze u Vás objednat. Děkuji za odpověď, Věra Kadrbelová

Zmenšení jednoho prsu - hrazení pojišťovnou

Dobrý den, před deseti lety jsem byla na opakovaných operacích páteře z důvodu vrozené skoliózy, kterou mi zjistila paní doktorka už ve vážném stadiu. Proto mě čekala spousta operací. Jde o to, že jsem měla jedno prso větší a jedno menší, ale do té doby to nešlo tak vidět. Narodilo se nám miminko a já jsem kojila 15 měsíců. Tehdy už začal ten problém být docela vidět. Začalo mi to říkat více lidi. Myslela jsem, že se to po kojení ztratí, ale jde to stále vidět, a to dost. Na jedné straně zad mám i hrb, takže si myslím, že mě to docela obtěžuje i po zdravotní stránce. Moje otázka tedy zní, zda bych měla nárok na pojišťovnou uhrazenou operaci, kde by šlo o srovnání prsou na stejnou velikost a co pro to můžu udělat. Moc děkuji za odpověď. Darina Skundryová

Reoperace prsou

Dobrý den, 

před 10 lety přesně jsem podstoupila augmentaci prsů u pana doktora Remeše. Jde o implantáty GoGel-XA 250, NAGOR LTD. Momentálně pracuji v zahraničí a mám obavy o zdravotní stav. Nevím, zda životnost implantátu může přesáhnout 10 let. V zahraničí budu pracovat ještě 1 rok bez možnosti navštívit ČR. V tuto dobu nemám žádné problémy, ale chtěla bych vědět, zda reoperace počká ještě 1 rok.

Děkuji za odpověď,
Alena Vaňková

Dotaz na zvětšení prsou a implantáty

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na zvětšení prsou. Stále váhám, zda do toho jít, či ne. Četla jsem nesčetně mnoho recenzí ,ale je tolik implantátů a možností, že člověk neví. Chtěla bych co nejpřirozenější vzhled. Měřím 175, 57 kg a prsa č. 1. Vaše klinika se mi líbí a recenze také. Jak dlouho by měl člověk zůstat po operaci doma? Mám sedavé zaměstnání.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Fialová

Rekonvalescence po zvětšení prsou

Dobrý den.

Rozhodla jsem se pro zvetšení prsou, ale řeším, jak to udělat, abych získala čas na rekonvalescenci po zákroku(tedy min. 6 týdnů), v práci totiž denně zvedám težší věci. Jak to dělají ostatní ženy? Nebo mám snad nárok na neschopnost? Dovolená 2-3 týdny by nebyl problém, ale co dál?

Děkuji.

Výměna prsních implantátů

Vážený pane doktore, 

prosím Vás o konzultaci ohledně výměny prsních implantátů. Operaci jsem podstoupila před sedmnácti lety, už je čas vyměnit je za nové. Už druhý den mám pocit tlaku do pravého prsa, zatím jsem žádné komplikace neměla. Pravidelně jezdím každý rok na vyšetření a vše bylo v pořádku. Předem Vám moc děkuji.

Labioplastika

Dobrý den, 

vážně uvažuji o labioplastice. Chci se zeptat jak dlouhá je čekací doba na konzultaci a posléze na zákrok? Popřípadě jestli je nutná hospitalizace?

Liposukce prsou

Dobrý den, řeším problém s tukem, který mám usazený v prsou. Ještě před pár lety jsem to řešil s endokrinologem, který mi jen potvrdil, že se jedná o tuk a že mám sportovat. Změnil jsem razantně jídelníček, posiluji ale tuku v prsou se zbavit stále nedokážu. V některém z článků jsem četl, že právě liposukci (nejspíše za určitých podmínek) hradí pojišťovna. Chci se Vás tedy zeptat, je zde možnost, jak tedy liposukci podstoupit, aby jí hradila pojišťovna? Děkuji a přeji hezký den.

Horní víčka

Dobrý den, ráda bych se zeptala kdy pojištovna proplatí operaci horních víček. Je mi 28 let, mám dioptrie 3,5 a na očním mi doktorka řekla, at se poradím, že bych mohla dostat tuto operaci zdarma protože mám zvetšená horní víčka co mi kazí zrak. Děkuji za radu

Liposukce břicha na pojišťovnu

Dobrý den, chci se zeptat. Trpím po porodu obezitou, nabrala jsem v těhotenství 30 kg a teď se toho nemůžu zbavit :( Mám velké břicho po porodu, jako bych byla v 9. měsíci těhotenství. Je nějaká možnost provést liposukci břicha, kterou by mi uhradila pojišťovna? Popř. kde by mi tento zákrok udělali? Nebo ještě kdyby to šlo na menší splátky. Moc děkuji za odpověď. Vrbová

Mezonitě

Dobrý den pane doktore, před lety jsem u Vás byla na dvou zákrocích a vím, že lhůty na objednání jsou u Vás delší. Nyní uvažuji o mezonitích, je mi 47 let a začala mi "padat" spodní část obličeje a krk. Na lifting si myslím, že je ještě brzy. Zákrok plánuji na září. Kdy bych se měla objednat na konzultaci, abych se vešla do termínu? Děkuji za informace DM.

Zmenšení prsou na pojišťovnu

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, zda pojišťovna vyžaduje při zmenšení prsou určité množství odebrané hmoty. Mám veškeré podklady k doložení na zmenšení prsou ortoped, neurolog, mamograf, jen plastický chirurg mi oznámil, že pokud bych to chtěla na pojišťovnu, musel by mi odebrat tolik prsní hmoty, že bych měla jedničky tedy vel. A. Nyní mám 75G při výšce 163 a váze 57. Děkuji Janáková

Odstranění přebytečné kůže - abdominoplastika

Dobrý den, ztloustla jsem o 40 kilo za 4 roky. Převážně břicho. Chtěla bych se zeptat, zda je možné odstranit špek a povislou kůži zvětšeného břicha. Vždy jsem nepochopila, jak lidé s nadměrně velkým břichem a neuvěřitelně povislou kůží zvládají žít. Teď jsem v té samé situaci a nedokážu s tím nic udělat. Prosím o radu. Y. Bush

Necitlivá prsa po augmentaci

Dobrý den, pane doktore, jsem 2 roky po augmentaci, ale stále mam necitlivou dolní polovinu obou prsou – od bradavky dolů je to takový divný pocit, občas mě prsa pobolívají, zejména, když např. otevírám dveře nebo krájím chleba. Na sonu mi řekli, že je vše v pořádku, implantáty krásně sedí, ale že mám asi přeťaté nervy a že se s tím už nedá nic dělat. Tak bych se chtěla zeptat, dá se to ještě zlepšit? Např prášky? Aescin? Bude to už trvale? Ještě bych ráda zdůraznila, jsem i tak velmi spokojena a šla bych do operace znovu. Moc děkuji za váš názor, Daniela.

Gynekomastie výsledný tvar

Dobrý den, jak dlouho trvá, než se prsa po operaci gynekomastie vrátí do výsledného tvaru nebo je nutné postoupit rekonstrukci dvorců? A zdali se musí nosit po celou dobu nosit bandáž? Děkuju Jiří.

lifting

Dobrý den, prosím o sdělení ceny liftingu mezo nitěmi. Měla bych zájem o obličej bez čela. Děkuji za odpověď. Ivana

Rekonstrukce prsu - fibroadenom

Dobrý den, již podruhé během 1 roku se mi v pravém prsu udělal fibroadenom (byla provedena biopsie - vše v pořádku). Jedno odstranění jsem již podstoupila. Nyní bych měla jít na druhé, ale vzhledem k tomu, že mám malá a drobná prsa, bylo mi doporučeno vynětí žlázy + fibroadenomu a rekonstrukci pomocí gel.vložky. Můj dotaz zní: pokud bych vše podstoupila v únoru, je možné začátkem srpna odletět na dovolenou? Bylo mi řečeno, že nikoliv. Ráda bych znala ještě jiný názor. Děkuji za Vaši odpověď.

Labioplastika

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat... jsem skoro 2 měsíce po labioplastice.. a na levé straně se po zmizení otoku objevila dírka....Byla jsem tam, kde mi to dělali, pan doktor řekl, že by tomělo zarůst...ale nejsem si tím úplně jistá... připadá mi to větší... Prosím o názor a radu.... Děkuji moc....Šk....

Špatné přišití ušního boltce

Dobrý den, jsem přibližně 2 měsíce po přišití ušních boltců. Levé ucho je úplně podle mých představ; bylo odstátnuto shora. Pravé ucho jsem přišít nechtěla, ale doktor řekl "obě nebo žádné", jelikož bylo odstátnuto zespoda. Díky tomu nyní mám pravé ucho zdeformované a opět mám každé ucho jiné a ještě viditelně. Co s tím? Když jsem to doktorovi říkala, říkal, že je vše v pořádku. Podle přišití ano, ale podle vzhledu mám ucho ve vnitřním i tvarovém směru úplně jiné a ještě horší, než jsem šla na přišití. Děkuji za odpověď.

mezonitě,plastika víček

Dobrý den.Měla bych zájem o lifting mezonitěmi a zajímala by mě přibližná cena zákroku.Vím,že cena se odvíjí od počtu použitých nití,ale jde mi opravdu jen o cenu orientační.Je mi 40 let a mezonitěmi bych chtěla řešit povadající tváře a nosoretní rýhy.Ještě jeden dotaz,týkající se transkonjunktivální plastiky dolních víček přes spojivku.Nehrozí při použití laseru pouze v lokální anestezii poškození oka?Zatím jsem se všude dočetla,že tento zákrok se provádí pouze v celkové narkoze.Jsou nějaká rizika?Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.Němcová

odstranění jizev

Dobrý den, chtěla bych si nechat odstranit jizvy mam dvě kousek od sebe celkem velké . Jedna už je starší a ta druhá ted měsíc tak . A chci aby to zmizlo úplně aby nešlo vůbec vidět že jsem to tam měla takže laser ne potom to vdět půjde. Proto chci plastiku a chtěla bych se zeptat kolik to bude stát ? Jizvy jsou velké tak asi 6-4cm . děkuji nashledanou

Léčba akné

Dobrý den, ráda bych se vás zeptala, zda provádíte i léčbu akné. Nejde o problém týkající se mě, ale mého přítele. Nejde jen tak o nějaké pupínky, ale o stále dokola se zanícující místa v oblasti vousů (způsobená nejspíše zarůstáním vousů pod kůži). Pokud se zabýváte i tímto problémem, mohl byste mi prosím říci, jak to řešíte, nebo alespoň poradit účinný způsob léčby? Případně mi prosím napište, na jaké částce se takový zákrok pohybuje. Moc děkuji za odpověď. Hanková

Augmentace na pojišťovnu

Dobrý den, již roky mě psychicky ubíjí vzhled mých prsou. Nejen že téměř žádné nemám, mám propadnutý hrudní koš, tudíž mam i v push-up podprsence poměrně velkou mezeru mezi prsy. Když žádnou podprsenku nemám, mám prsa ke straně a v podprsence jde i vidět, že je jedno vetší. Chtěla bych se zeptat, zdali za nějakých podmínek hradí nějakou úpravu třeba jen z části pojišťovna. Děkuji Pfeiferová

operace horních očních víček

Dobrý den pane doktore, měla bych zájem o operaci horních očních víček, která mám dá se říci od narození spadlá. Máme to dědičné. S věkem je to horší (je mi 39 let), poslední dobou mě oči často bolí a těžknou. Na kdy je možné se objednat na konzultaci, případně na operační zákrok. Děkuji Alena

Výplň vrásek

Dobrý den, je mi 42 let a ačkoliv jsem nikdy nekouřila,mám kolem rtů tzv.kuřácké vrásky. Chtěla bych si je nechat vyplnit kys. hyaluronovou. Můžete mi, prosím, sdělit alespoň orientačně cenu tohoto zákroku? Předem děkuji.

Věkový limit liposukce podbradku

Dobrý den, je nějaký minimální věk, od kdy je možné liposukci podbradku provádět? Je mi 27, ale ani pomocí cviků se mi nedaří zbavit druhé brady, spíš mám pocit, že je větší a větší. Je člověk po zákroku nějakým způsobem "imunní" vůči tomu, že se podbradek za nějakou dobu objeví znovu? Děkuji

Platí pojišťovna za odstranění lipomů?

Dobrý den, měl bych prosbu. Mám poslední 3 roky zhoršující se tendenci slzení očí, únava očí, bolest a cítím, jak mi horní víčko zavírá oko. Nechci to kvůli tomu, aby to lépe vypadalo, ale kvůli zdravotním problémům s tím spojeným. Tak jestli to hradí pojišťovna. Dále mám po těle tukové boule, bulky, je jich dost a bolí mě při sezení, ležení a také se to zhoršuje. Tak jestli je možnost na vaší klinice a jestli to hradí pojišťovna. Díky, Lojek.

Bolestivá jizva po abdominoplastice

Dobrý večer, abdominoplastika byla provedena v lednu 2012 a jizva se kompletně zahojila koncem dubna 2012. Velká a široká jizva, velice tvrdá se nedala rozmasírovat a bolela. V naději, že se bolesti zlepší, jsem si nechala jizvu přeoperovat, ale bolesti jsou stejné, dokonce každý měsíc intenzivnější, jelikož si snažím ulevovat a nejraději sedím v pololeže a pohybuji se čím dál méně. Mám dotaz, zda by se případnou novou abdominoplastikou mohl můj bolestivý stav a nepohyblivost břišního svalu, který byl špatně sešit, zlepšit? Děkuji Vám za odpověď. Hana Spielmannová.

Odstranění pocení a korekce jizev

Dobrý den pane doktore, velice mě zaujal článek o trvalém odstranění potu v podpaží. Do této doby jsem znal jenom přípravek botuloxin, který zbaví pocení jen na několik měsíců. Chtěl bych se tedy optat kolik zmíněná liposukce v podpaží stojí a případně jaké jsou při tomto zákroku rizika? Dále by mě zajímalo, co si mám představit pod pojmem korekce jizev? Jde o o úplné odstranění či jenom o mírné vylepšení? Vřelé díky, Radim

Fibroadenom a zvětšení prsou

Dobrý den, chtěla bych podstoupit plastiku prsou (zvětšení). Ale v levém prsu mám fibroadenom (23x19x12mm). Chci se zeptat, jestli je možné provést zákrok i přes tuto komplikaci. Popřípadě, jak se to dá vyřešit. Děkuji za odpověď. S pozdravem Kollarova

Hradí pojišťovna zmenšení prsou?

Dobrý večer, měla bych dotaz, mám vaši kliniku z ruky, proto nemohu přijít na konzultaci. Chtěla bych si nechat zmenšit prsa (doporučil mi to i sám pan ortoped) a zda tento zákrok hradí pojišťovna a zda k tomu potřebuji nějaké doporučení lékaře. Chtěla bych to spojit s liposukcí stehen zda by to šlo udělat najednou? (popř. na jakou částku by to vyšlo) Děkuji za odpověď, Szitaiová.

dotaz

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu ohledně vrásek v obličeji. Zvažuji návštěvu na Vaši klinice a chtěla bych se zatím informovat co by jste mi doporučili na oční vrásky a vrásky u kořene nosu a čelo. Je mi 34 let, vrásky kolem očí hluboké nemám a však díky mimice vrásky na čele a u kořene nosu jsou už znatelné. Zajímá mě, jaká je vhodná "léčba" zkrátka jaké látky se dnes používají a co a kde se dá požít, i když jsem si vědoma, že vše je individuální. Nikdy jsem na podobném zákroku nebyla. Děkuji za informace. S pozdravem Mládenková

použití mezonití

Dobrý den, je možné podstoupit aplikací mezonití, jestliže z důvodu prodělání mrtvice užívám varfarin? je případně jiný vhodný způsob vyhlazení vrásek? Děkuji za odpověď Pavlína Borkovcová

Miniabdominoplastika a abdominoplastika cena

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla, jaká by na Vaší klinice byla konečná cena abdominoplastiky - případně miniabdominoplastiky. Jsem velmi štíhlá 150 cm - 43 kg, trápí mě pouze svráštělá a převislá kůže břicha. Mám jedenáctiletá dvojčata, moje váha před otěhotněním byla 40 kg, čili jsem se téměř vrátila na svou původní váhu. Samozřejmě jsem na Vašich stránkách našla cenu zákroku, ale ráda bych se dozvěděla cenu konečnou - alespoň přibližnou - tj. včetně konzultace, narkozy, pobytu, prádla u obou typů operací. Velice děkuji za Vaší odpověď. Suchánková

Těhotenství po plastice - augmentace a abdominoplastika

Dobrý den, chtěla jsem se informovat, poradit. Jsem již par let po augmentaci prsou, a po abdominoplastice. Mám za sebou dva porody před těmito úpravami. Tyto operace jsem podstoupila právě proto, že mi dvě těhotenství celkem hodně mou postavu změnilo, děti byly přenášené a obě veliké (4,5 kg, 55 cm), obě byly také dlouho kojené. Nyní bych chtěla třetí dítě, ale bojím se změn na mé postavě. Prosím, co mi doporučujete abych předešla nějakým velkým nechtěným změnám na břiše a poprsí. Chtěla bych dítě kojit, ale bojím se aby se poprsí moc nezměnilo. Doporučujete raději proto zastavit laktaci? Jak připadne předejít opětovnému velkému převisu kůže? Díky Eva

Jizvy na těle

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat mám v okolí kolem pupíku jizvy (strie) malinké,krátké,neni to tak strašný,ale byla bych spokojenější kdyby vymizely,cvičím,používám krémy,ale asi je to málo...potřebovala bych poradit,děkuji a přeji pěkný den, Bartošková

Keloidní jizva

Dobrý den měla jsem na levém uchu od narození 2 kožní výrustky které jsem si nechala odstranit(cca 3x) zpětně jsem se jinde dozvěděla že mám keloidní jizvu po zákroku.Jaké je pro mě řešení? Děkuji

Oprava nepovedené abdominoplastiky

Dobrý den, byla jsem v roce 2013 na abdominoplastice. S operací jsem spokojena jen k pupíku. Bohužel mám i nadále převis břicha. Nemohu si vzít bokové kalhoty a spodní prádlo se mi roluje. Jsem z toho opravdu nešťastná. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné podstoupit opravu u vás na klinice a případně kolik by byla celková cena abdominoplastiky. Děkuji za odpověď. Blanka

modelace prsou

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné podstoupit modelaci prsou, když jsem ještě neměla děti. Mám povislé prsa, za která se stydím. A také jak by to bylo s termínem? Děkuji za odpověď I.

Dolní víčka - hojení

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu, jak provádět tlakové masáže jizev na dolních víčkách? Proti oku nelze na jizvu tlačit dostatečně, oko pak bolí.. Ráda bych se také zeptala na Váš názor na symetrické zduření/otok u obou víček cca 0,5cm pod jizvou podél celé délky oka..vypadá to jako by byl pod kůží nějaký váleček/tlustá jizva.. Moc Vám děkuji za odpověď. Hezký den. Simona

Liposukce obličeje

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda provádíte liposukci obličeje. Mám tzv. syslíky, jinak jsem štíhlá. Když stisknu kůži, cítím pod ní nemalou tukovou vrstvu. Liposukci podbradku mám již za sebou. Děkuji Vám.

Velké množství implantace tuku

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné když jsem hubený ( ale mám i oproti ostatním hubené ruce a nohy (( kosti)) ) nějaké operace, např. implantace tuku nebo něco podobné. Chci se zeptat jestli něco takového existuje a kolik to popřípadě stojí. Děkuju

augmentace

Dobrý večer, chtěla bych zvětšit prsa o 1-2 velikosti. Vím, že už tady takový dotaz byl, ale i přes to by mě zajímalo, kolik by stálo komplet zvětšení a zda to jde u Vás hradit na splátky. A proto, že to k Vám mám docela z ruky, abych se dostavila kvůli info k Vám, bych Vás prosila o info do e-mailu. Děkuji Saorta

sex po augmentaci

Dobrý den. Jsem 5 týdnů po augmentaci ( pod sval).225ml Chtěla jsem se zeptat, zda můžu sexovat :-D bez podprsenky. Samozřejmě žádné řádění ( jen hlazení):-D, vím, že musím být opatrná. Můžu??? Děkuji za odpověď. Blanka

Zvětšení rtů a výplň brady

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda operujete prohlubeň brady a zvětšení rtů, nebo aspoň nějakou výplň brady, a hlavně, kolik by to stálo peněz. Jestliže ano, ráda bych se objednala na konzultaci. Děkuji, Janková.

výplň vrásek

Dobrý den, zajímalo by mě (alespoň orientačně), kolik stojí výplň vrásek glykosamidy. Jednalo by se o kořen nosu a oční okolí. Děkuji Kateřina

modelace prsou

Dobrý den pane doktore.Už delší dobu uvažuji o modelaci prsou metodou BRAST-LIFT. Chtěla bych si operaci předem předplatit v několika splátkách a tak by mne zajímala předběžná finální cena a způsob jak si mohu operaci předem předplatit. Samozřéjme se ráda dostavím na konzultaci. Děkuji za odpověd.S pozdravem Marešová Terézia.

augmentace

Dobrý den, pane doktore jsem k Vám objednaná na operaci 17.3.2015. Při konzultaci jsme se domlouvali na velikosti 330-380ml, kulaté implantáty značky Nagor. Partnerovi se to zdálo hodně, byla jsem na konzultaci u pana doktora Sirotka, ten mi doporučil kulaté 275ml maxmálně 300ml, k mé postavě. Důvěřuji Vám, proto jsem si Vás vybrala, ale chtěla bych přirozená a né moc velká prsa, tak bych se chtěla zeptat jestli to spolu budeme moct ještě probrat až nastoupím do nemocnice 16.3.2015. Děkuji a nezlobte se, ale rozdíl je docela veliký a odborník jste vy. Přeji příjemný víkend. Macáková Jana

Reopreace po augmentaci

Dobrý den, jsem téměř tři roky po augmentaci. Bohužel mám jeden imlantát výš a druhý níž, na pohled je každé prso umístěno jinde. K tomu se mi na obou udělalo viditelné i hmatatelné zvlnění a na jednom dole tvrdá bulka na implantátu. Jsem objednána na kontrolu, bohužel až za 14 dní. Uvažuji o reoperaci. Neexistuje jiné řešení? A jak je reoperace nebezpečná na výsledný efekt? Děkuji za odpověď.

otoky a bolest

Hezký večer pane doktore, nerada obtěžuji, prosím 13.1. jsem u Vás byla na augmentaci, dnes se cítím lépe, ale v porovnání s levým prsem mě nenechává v klidu tlačivá bolest pod pravým prsem. Celkově jsou prsa zespodu nateklá, což je asi normální. K Vám jdu na stehy 29.1. Prosím co si o tom myslíte? Děkuju Mlejnková Jana

celkova cena augmentace

Dobry den chtela jsem se zetat kolik u vas stoji celkova augmentace myslim tim konecnou cenu celeho zakroku z hospitalizaci.Narazila jsem na vasi odpoved s teto stranky..... http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/remes-robert a chtela jsem se zeptat jestli to jeste plati a co je k tomu treba dekuji vam za vasi odpoved s pozdravem Banyakova

mezonitě

Dobrý den, na Vašich stránkách jsem se dočetla o metodě mezonití... Uvádíte zde, že mají i "lipolytický efekt na vybraných partiích", chtěla jsem se zeptat, jestli je tedy možné je použít i v oblasti bříška / boků / stehen.. nebo jestli jde pouze o zdokonalování v oblasti obličeje. S pozdravem Lenka Koukolová

Liposukce podbradku

Dobrý den, na Vás a Vaši kliniku Plasticare mám skvělé reference. S liposukcí podbradku bych se ráda svěřila právě k Vám, ale jsem z Prahy. Zajímá mne, kdy je možné po zákroku odejít (v mém případě odjet :-) ), popř. jakou možnost mají "přespolní" pacienti. Odvoz někým z rodiny je v mém případě dosti komplikovaný.

Lipoabdominoplastika - liposukce břicha a abdominoplastika

Dobrý den, ráda bych si nechala odstranit velké nevzhledné břicho a přečnívající boky. Po těhotenství mi zůstalo nepěkných 35kg, které jsem postupně shodila, ovšem vytahaná kůže plná strií a překypující boky zůstaly. Nechala jsem si udělat tumescentní liposukci, která mi část břicha i boku zmenšila, ovšem moje břicho je po ní hrbolaté a nevyrovnané. Na ceně mi nezáleží, chtěla bych se zbavit tuku i přebytku kůže a mít pevné ploché bříško. Předem děkuji za Váš názor a možnosti pro mne. Moravcová

Modelace prsou po pásovém oparu

Dobrý večer,pane doktore, v srpnu mi bylo 55 let,mám značně povislá prsa a 3 roky po rozsáhlém pásovém oparu od hrudní kosti směrem doleva těsně pod prsem,dodnes nemohu nosit podprsenku,nepříjemně to bolí.Prosím o info,zda mohu ve své věku (léčím se na revmatoidní artritidu) podstoupit modelaci prsou a kolik takový zákrok stojí. Moc děkuji za odpověď. Jana Olšů

Péče o jizvu

Dobrý den, byl jsem u chirurga na seškrbnutí znaménka. Nemám tam stehy, jen mi vzal vlastně to znaménko. Teď po 14 dnech mám ranku docela dobrou, nějaký strup, nic nemokvá. Chtěl jsem se zpetat, co mám dělat pro to, aby ranka byla dobře zahojená. Jak a co dělat? Není to totiž klasická jizva. Mám ji i tak promašťovat? Děkuji....

Datum zákroku

Dobrý den, mám velmi krátký dotaz. Zajímalo by mne, na který měsíc nyní objednáváte zákroky. Děkuji a přeji Vám hezký den Jana Kopecká

Abdominoplastika po porodu

Dobrý den, chci se zeptat na abdominoplastiku, ale abych řekla pravdu ani nevím na co se ptát. V první řadě něco o mě, je mi 31 let a mám dvě děti a další už v žádném případě mít nebudu. Při dětech jsem vždy dost přibrala a to hlavně při tom druhém, teď jsem něco zhubla, mám o 36kg méně než když jsem šla rodit. Snažím se dost cvičit a celkově se pohybovat a svaly se začínají rýsovat, až na břicho, kde sice sval je, ale není vidět. Je odporné, převislé a když se ho snažím co nejvíce zastrčit, je snad ještě horší! Neuvěřitelně vrásčité hrbaté, no nedá se to ani slovy vyjádřit. Proto pohled svého nahého těla v zrcadle je pro mě otřesné! A proto se snažím cvičit víc a víc, přes den nosit neoprenový stahovač břicha, Q10 krémy a střídat teploty vody při sprchování a já nevím co všechno... Ukázat se v plavkách? no to nejde! Zahrabat se kilometr pod zem. Proto mě napadla plastika břicha, ale jsem ze vsi, kde se to tak neřeší a manžel s tchýní, nejsou za jedno se mnou a myslí si že je to zbytečné vyhazování peněz: ,,Vždyť jsme přeci na vsi". Co teď ? Hlavně je samozřejmě pro mě důležitá cena abdominoplastiky, přeci jen jsem na mateřské. Proto se chci zeptat, platí ta cena 20 000,- ? A nevíte jestli přispívá i pojišťovna? Já osobně mám VoZP. A jestli je možné třeba nafotit předem foto a zaslat Vám to a nebo musím přijít hnedka osobně a jak dlouho trvá objednání. A to je asi zatím vše. Předem za odpověď moc děkuji a doufám že jsem to pro Vás napsala srozumitelně. S pozdravem Ilona Buriánková

Plastická operace břicha po porodu

Dobrý den, jsem matka po třech porodech, první na císařský řez, následující dva byly spontánní. Zůstalo mi velké povislé břicho a ráda bych podstoupila abdominoplastiku, ale z finančních důvodů to nelze. Chtěla jsem se zeptat, jestli je možnost plastika břicha na pojišťovnu. Mám 207 - Oborová zdravotní pojišťovna. S pozdravem, Gabriela Prknová

Odstranění keloidní jizvy

Dobrý den. Prosím Vás, rád bych se zeptal co by jste mi doporučil. Mám keloidní jizvu mezi nosem a rtem (1cm), stalo se mi to při hokeji. Je to moje druhá, ještě jednu mám na ruce po pádu na motorce, ale tam to chápu, rána byla moc hluboká. Mám 19 let a nikdy se mi keloidní jizvy nedělaly, ani když jsem měl rozseklou bradu z hokeje a doktor mi to zašil tak prostě v pohodě. Jaký postup pro odstranění té pod nosem by jste mi doporučil? Děkuji a přeji hezký den.

Odstranění podbradku cena

Dobrý den, mám problém s podbradkem - viz foto. Už se nerada i fotím, protože se nemohu na sebe ani podívat. Je mi 40 let a nemyslím si, že je to tukové - přijde mi to svalové. Zajímalo by mě, kolik stojí liposukce pobradku a jak dlouhá by byla rekonvalescence. To znamená, kdy bych mohla do práce. Dělám mezi lidmi, tak aby se mě nelekli a ještě předcvičuji, tak jak dlouho bych nemohla. Moc děkuji za odpověď. Zelená

Augmentace a abdominoplastika

Dobrý den, já a moje kamarádka jsme se rozhodly trochu si zvýšit sebevědomí. Kamarádka zvětšením prsou a já abdominoplastikou a možná po konzultaci také augmentací. Chápu, že při osobní konzultaci se dozvíme přesnější informace, ale můžete nám napsat přibližnou cenu a zda můžeme uplatnit nějakou slevu při uskutečnění těchto třech plastických operací? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. S pozdravem, Radmila Olsáková.

Operace očních víček Chrudim

Dobrý den pane doktore, dostal jsem na vás doporučení ohledně plastiky víček. Jsem z Chrasti u Chrudimi a tak si myslím, že bych se měl jednoznačně obrátit právě na Vás. Chtěl jsem se zeptat, jaká je cena za horní víčka pro muže (je mi 55 let) a jaký je termín objednání a realizace zákroku? Je potřeba absolvovat nějaká vyšetření u mého obvodního lékaře? Velmi děkuji za Vaši odpověď. J.Karban.

Plastika paží

Dobrý den,před třemi měsíci jsem podstoupila operaci valů paží. Jizvy mám ze zadní strany paží a při zvednutí rukou mám pocit velkého pnutí jizvy.Myslím si,že důvodem je umístění jizvy.Navíc je jizva dost široká a červená,takže to vypadá hrozně.Chci se zeptat,jaký je váš názor na takto umístěnou jizvu a jestli by byla možnost posunutí na vnitřní stranu.Kůži mám ještě volnou.Děkuji za odpověd.Sedláčková

Ztracený penis

Dobrý den, vlivem značné nadváhy, s kterou bojuji celý život (48 let) se mi v podbřišku vytvořil asi tukový vak, který úplně pohltil můj penis. Pravdě podobně nejsem jediný s tímto problémem, tak bych se chtěl zeptat, jestli má svou diagnózu a jestli se můj problém dá řešit například plastickou operací. Samotné močení je docela složité a hygiena velice náročná. Děkuji.

Reoperace augmentace

Dobrý den, jsem 10 dní po augmentaci a mám obavy z toho,že jedno prso mám menší než druhé a tak už to zůstane.Myslím si to,protože když už jsem šla druhý den domu,prsa jsem neměla vůbec nateklá,ani jedna modřina a i o hodně menší bolest,než při první operaci,mám je i hezky měkká.Prsa mám skoro stejná,jen je teď každé jiné:-( Poprvé jsem měla 250ml pod žlázu a teď mám 330ml také pod žlázu.Jsem 23 měsíců po porodu,proto jsem šla po 12 letech na výměnu,kojení vzalo za své.Trochu mě udivilo to,že mi pan doktor při odchodu domu řekl,že kontrola není nutná.Já si ale myslím,že by mě měl vidět alespoň jednou a poradit s hojením jizev,az sundám náplasti.Nebo ne? Děkuji za odpověď, Irena.

Odstranění podbradku cena - liposukce

Dobrý den, přečetla jsem si o Vašem způsobu odstraňování podbradku. Bude mi 50 let a můj profil mi roky jen přidává, chybí mi přirozené klenutí mezi bradou a krkem, nevím, zda by stačila liposukce anebo by bylo potřeba kůži pod bradou vytáhnout. Mohu vám nějak poslat i fotografii mého profilu? A můžete mi, prosím, napsat celkovou částku zákroku i s lokál. anestezií a vším potřebným okolo. Děkuji za odpověď.

Odstranění pocení

Dobrý den, je mi 37 let a trpím nadměrným pocení. Už se mi stává, že se propotím i při normálním rozhovoru. Převlékám se několikrát denně a strašně mě to trápí. Můžete mi pomoci? Bydlíme u Chrasti. Děkuji za odpověď Markéta.

Liposukce boků - cena liposukce

Dobrý den, ráda bych se zeptala na liposukci boků, přesněji tzv. bochanů nad páskem. Jaká by byla cena? Je možné si u této liposukce vybrat lokální anestezii nebo je nutná celková? Dále by mě zajímalo, zda provádíte klasickou liposukci, po které je nutná hospitalizace a několik dní odpočinku nebo se jedná o liposukci, po které jsem schopná fungovat takřka ihned. Poslední dotaz, jaké jsou přibližné objednací lhůty po konzultaci? Předpokládám, že do května asi není možné zákrok provést, nebo ano? Moc děkuji za odpovědi!

Úbytek váhy pro zmenšení prsou

Dobrý den, chtěla bych zmenšit prsa. Měří, jen 160 cm, ale vážím zatím 100 kg. Prsa mám veliké od mládí, nosím podprsenku G. Už pár měsíců se snažím hubnout a celkem to jde. Potíže mám se zády, protože mám skoliózu páteře, potvrzenou i ortopedem, který mi doporučil zmenšení prsou. Jediné, co potřebuji vědět: Jaká je váha, abych mohla co nejdřívě podstoupit operaci? Jsem zdravá nemám žádné jiné zdravotní problémy. Děkuji za odpověď, Štěpová

Miniabdominoplastika cena

Dobrý den, je mi 51 let, vážím 55 kg a měřím 157 cm. Nejsem silná, ale trápí mě neustále celé roky po 2 porodech povislá kůže na břiše, kde jsou i strie, které by mi tolik nevadily. Myslím si, že by tedy v mém případě přicházela v úvahu miniabdominoplastika. Chtěla bych se zeptat na přibližnou cenu zákroku a dobu pobytu na klinice. Ještě bych chtěla upozornit, že jsem slabý epileptik a bojím se narkózy. Moc děkuji, Michálková

Kaloidy

Dobrý den obracím se na vas z dotazem zda dokážete odstranění kaloidovych jizev které trápí moji přítelkyni. Děkuji za odpověď Kobik

Bolestivá piha na prsu

Dobrý den v poslední době mě čím dála častěji bolí piha na prsu. Ani ne ale tolik ta piha jako prso, protože mi projede prsem strašná bodavá bolest za chvíli je pryč a opakuje se to tak celý den, potom mi to dá na chvíli pokoj ale když si prstem zajedu do míst kde ta bolest projela je to dost bolestivé. Nemusí to nic znamenat že ne musím k lékaři hned? Piha se mi objevila cca 4 roky.

Jizvy po operaci

Dobrý den, chtěla bych se informovat ohledně zmenšení prsních dvorců. Byla jsem již na zákroku 2x na jiné klinice, ale nejsem spokojená jak s velikosti, tak s jizvou. Vím, že se jizva nedá moc ovlivnit, ale tak bych se chtěla informovat jaké máte vy zkušenosti. Levá strana má menší jizvy než pravá a někde má velikost jizvy 1mm a někde až 4mm. Myslíte, že má smysl další zákrok. Děkuji

Břišní kýla

muj manžel byl 7 operovan na bříšní kylu prošel všim vyšetřenim kyla se pořad zvětšuje odmitli ho operovat. duvod špatna krev. sitku mu dali jednou a museli vytahnout nebot měl velkou infekci pak chodil 2 měsice s otevřenou ranou. součastny stav není dobry nemuže moc jist kyla velikosti dětske hlavičky. stale nosí kylní pas omezen v pohybu nemuže nic dělat. prosim poradíte my někdo jak pomoct manželovi už se nemužu na něj divat jak se trapi. je mu 54let prvni operace ve 35 děkuji za každou radu tomiova

Plastika nosu cena

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat mám 13ti letou dceru, která má křivý nos( zkřivení do pravé strany), samozřejmě to začala v tomto věku řešit( posměchy, nadávky spolužáků)a tak jsem se chtěla zeptat, kolik by stálo srovnání nosu. Nos je i velký a chtěla by ho zmenšit , ale bojím se ,že to z finančních důvodů nebude možné . Mohl by jste mi zdělit i cenu obou operací. Děkuji Škrdlová

Odstranění přebytečné kůže pojišťovna

Prosím laskavě o sdělení, za jakých podmínek hradí VZP operativní odstranění přebytečné kůže. Po sleeve resekci žaludku jsem zhubla za deset měsíců 45 kg a přebytečná kůže, hlavně v břišní části, mi způsobuje potíže s páteři. Rovněž bych ráda uvítala informaci, kdo a kde se tento druh zákroku provádí a kolik případně musí uhradit pacient. Děkuji za odpovědi. S pozdravem Salichová z Opavy

Face lift

Dobrý den, je mi 64 let nejsem ještě v důchodu a jsem pracovně velmi aktivní - při své práci jsem hodně v kontaktu s lidmi. Vrásky mi nevadí ani nemusím skrývat věk, jen bych ráda vypadala udržovaně. Jedná se mi o redukci povislých tváří a nosoretních rýh. Prosím o radu jaký zákrok by byl pro mě vhodný a zda v mém věku je to ještě vhodné - děkuji Grillová

Operace valů stehen - cena liposukce valů stehen

Dobrý den pane doktore. Uvažuji o provedení operace vnitřních valů stehen. Zajímá mě, jaká je objednávací doba k tomuto zákroku a jestli opravdu tato operace trvá 2-3 hodiny? Některá centra uvádějí poměrně kratší dobu. A kolik stojí operace valů stehen včetně konzultace? Pracovní neschopnost se doporučuje jak dlouho? Děkuji za odpověď. Marcela z Hradce Králové

Plastika břicha na pojišťovnu

Dobrý večer pane doktore, měla bych k vám dotaz ohledně plastiky břicha. Jsem po 4 porodech, ty bych ani tak neřešila ale nyní jsem po operaci žaludku (totální gastrektomie), ale velký váhový ubytek něco před operací a zbytek po operaci. Břicho mi hrozně spadlo (ubytek váhy 50 kg). Je možné uhradit abdominoplastiku přes pojišťovnu. Děkuji za odpověď, Majka

Přišití uší

Dobrý den, byla jsem cca před 4 roky na operaci odstátých uší, ale přijde mi že nebyl zákrok asi moc perfektně proveden, odstávají mi špičky uší. Jde udělat druhá operace, ale jen přišít špičky? Nechtělo by se mi jít znova do celé operace. Předem děkuji za odpověď.

Odstranění povislé kůže na pojišťovnu po bariatrii

Dobrý den, chystám se na bariatrickou operaci. Zajímalo by mě, zdali při dovršení úbytku váhy pojišťovna hradí plastiku povislé kůže na břichu, rukou a prsou? Nedovedu si představit, jak budu vypadat, až zhubnu cca 40 kg a kůže mi zůstane a prsa budu hledat u kolen. V nemocnici se ostýchám zeptat, aby mi neřekli, že jsem ještě nezhubla a zajímám se o nepodstatné věci. Děkuji

Lokální anestezie u zmenšení prsou

Dobrý den, pane doktore, 

dostala se ke mě informace, že je možné na Vaší klinice provést zmenšení a modelaci prsů pouze v lokální anestezii - toto je výkon o který mám celý život zájem - ovšem lokální anestezie je pro mě naprosto zásadní a rozhodující faktor zda operaci podstoupím či nikoliv. Mám za sebou již 6 rozsáhlejších výkonů (liposukcí, "oprav" obličeje) pouze za použití lidokainu dermální cestou – bez sebemenších problémů a k mé maximální spokojenosti. Bohužel můj stávající plastický chirurg má trochu problém zmenšení prsou takto realizovat ...pokud je tedy výkon pro Vás touto metodou schůdný, ráda se objednám na konzultaci. 

Děkuji předem za Vaši odezvu. S pozdravem, Bajerová

Odstranění podbradku ve 40 letech

Dobrý den, přečetla jsem si o Vašem způsobu odstraňování podbradku. Bude mi 40 let a můj profil mi roky jen přidává, chybí mi přirozené klenutí mezi bradou a krkem, které máme ale dědičné, jinak mám štíhlou postavu. Nevím, zda by stačila liposukce anebo by bylo potřeba kůži pod bradou vytáhnout. Mohu vám nějak poslat i fotografii mého profilu? A můžete mi, prosím, napsat celkovou cenu liposukce podbradku i s lokální anestezií a vším potřebným okolo. Děkuji za odpověď.

konzultace mammaplastika

Dobrý den, uvažuji o reoperaci prsou.V r.1995 jsem podstoupila mammoplastiku na klinice v Praze.Nyní uvažuji o reoperaci,ale zákrok bych chtěla z praktických důvodů podstoupit blíž k bydlišti.Bylo by to možné?? Případně bych měla zájem o konzultaci a na kolik by mne zákrok přišel?? Děkuji Monika Stodůlková.

kontrola po augmentaci

Dobrý den, před 3 roky jsem podstoupila augmentaci prsou. Operaci jsem podstoupila v Praze. Od té doby jsem byla na kontrole jen dvakrát, neboť jsem byla delší dobu v prac. neschopnosti. A Praha je pro mě trochu z ruky. Bylo by možné u Vás provést vyšetření, zda je vše v pořádku? Pokud ano, jaká je cena za toto vyšetření. Děkuji moc za odpověď. KOvářová

Operace ušních boltců a rekonvalestence

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na zákrok odstátých ušních boltů a to konkrétně pokud se týká rekonvalescence. Mám 1,5 roku staré dítě, často ho nosím (bydlíme ve 4. patře bez výtahu) a zvedám, zda by toto vadilo v rekonvalescenci. Děkuji.

Operace prsou na splátky

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat zda na své klinice provádíte operace prsou na splátky. Řeším malá prsa již od puberty a vyzkoušela různé preparáty na zvětšení, ale jediná možnost bude si nechat prsa zvětšit plastickou operací. Jsem však sama s dítětem a částka za operaci je vysoká. Je možnost operaci rozložit na několik splátek?Některé kliniky již tento způsob provádí, proto se ptám. Jsem z Vysočiny a mluvila jsem s několika vašimi pacientkami a jsou velice spokojené., proto bych ráda navštívila vaši kliniku. Děkuji za odpověď!Hezký den!

Augmentace a kojení

Dobrý den, chtěla bych u Vás postoupit augmentaci. Jen bych měla pár otázek. Je to dva měsíce, co jsem přestala kojit a ještě pořád mám sice pár kapek,ale ještě mám mléko. Musím počkat s tím ,až to úplně odezní? Nebo jak dlouho musím počkat? A jaká anestezie se při tomto výkonu dává, celková? A jak dlouho tam u Vás musím být a za jak dlouho cca to bude zhojené a bez obtíží? Děkuji moc za odpověď. Kuzdasová

Je gynekomastie hrazená pojišťovnou?

Dobrý den, pane doktore, mám lehkou formu gynekomastie. Před dvěma roky jsem podstoupil liposukci prsou, ta však evidentně nebyla vhodná a zvětšení stále trvá. V diskuzích jsem vyčetl, že by tato operace mohla být hrazena pojišťovnou. Chci se zeptat, co je třeba udělat, aby tomu tak bylo? Můžete mne odkázat k nějakému endokrinologovi, který dá relevantní vyjádření? Nebo má toto smysl řešit až po konzultaci? Děkuji a s pozdravem, Richard Mareš

operace valů paží

Dobrý den,pane doktore, obracím se na Vás se zdvořilým dotazem operace valů paží, jsem pár let po bariatrické operaci při které jsem redukovala váhu o 30 kilogramů. Stále máme ještě stupeň obezity, ale i tak bych ráda podstoupila tuto operaci. Ráda bych se zeptala, zda-li je možné zákrok nárokovat na pojišťovnu, případně jaká je orientační cena zákroku. Další mou otázkou je, zda-li se na Vaší klinice také provádíte zvětšení prsou pomocí implementace tuku. Předem Vám děkuji za Váš čas a informace. S pozdravem Alena Čiháková

Labioplastika reoperace

Dobrý den, jsem po 3 úpravě pravého pysku, po labioplastice.Levý pysk je skoro v pořádku, mám dělaný klínový řez a na pravém pysku,vnitřní stehy mám 7dnů a vypadají celkem dobře,ale na vnější části mi opět 2 stehy vypadly a mám tam dírku tak 1cm a rozšklebenou,takže ta už asi nesroste. Nic mě nebolí,ani nic nekrvácí. Děláte u Vás i reoperace a když tak kdy nejdřív? Nebo jak by jste prosím dál postupovali? A kdy myslíte,že se budu moc koupat,když tam mám tu díru?Předem díky!

Odstranění převislého břicha - abdominoplastika

Dobrý den, ráda bych se s Vámi poradila, co se týče mého břicha. Je mi 30let, po dvou dětech a kolísání váhy během dospívání se mi bohužel břicho dost povolilo a dnes, i přes pravidelné cvičení, si pod něj bohužel schovám i celou dlaň. Trápí mě to jak esteticky, tak mi to činí i problém při správném výběru oblečení. Myslím, že vliv to má i zdravotní, často mě bolí i záda v bedrech. Jestli tomu rozumím dle příspěvků správně, abdominoplastiku pojišťovna nehradí, je tedy jiný způsob odstranění tohoto problému ,které bere pojišťovna v potaz? Předem Vám mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Abdominoplastika placená pojišťovnou a rozestup břišních svalů

Dobrý den, mám dotaz, týkající se abdominoplastiky, zda provádíte operaci na pojišťovnu, popřípadě jaký musí být rozestup břišních svalů, aby to na tu pojišťovnu šlo. Po císaři se mi také udělal v jizvě stehový granulom, který při zátěži pobolívá, i delší dobu. Díky za odpověď a krásný den přeji.

omladnuti vlastni krvi

Dobry den, je mozne se objednat na osetreni plazmou...vlastni krvi v jeden den s aplikaci vyplni? slysela jsem,ze vyborne zkusenosti s touto metodou ma lcentrum pardubice pani doktorka Kotlarova?poradite mi? Mam velice dobre reference na lcentrum pce...poradite mi prosim? dekuji Petra

očni vička

Dobry den mužete mi prosim vas odepsat vaš nazor po zhlednuti toho to videa?, Je opravdu tato lečba tak viditelně učina??, DĚKUJI http://www.youtube.com/watch?v=Au05yJRFHVw http://www.youtube.com/watch?v=g9XFg4Vg3v4

Pooperační péče po liposukci podbradku

Dobrý den, před měsícem jsem absolvovala liposukci podbradku (v lokální anestesii),dodržuji pooperační rady,ale pod kůží mám ztvrdlé boule,bolí mne jakýkoliv pohyb do strany a když si začnu krk masírovat,tak mne kúže začne srbět až bolet..je to tak v pořádku? kdy bude vidět výsledek?zatím to mám stále nateklé, zkouším Biolampu a nahřívat krk,zatím bez výsledku. Ptala jsem se svého lékaře,který mi zákrok prováděl,tak říkal,že je v pořádku,že po liposukci kůže vždy ztvrdne a poté se musí rozmasírovávat,je to pravda? Moc děkuji za Váš názor a radu.

Forehead lift - hrazen pojišťovnou?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li je nějaká šance na úhradu plastiky čela zdravotní pojišťovnou. Je mi 26 let a trpím bolestmi hlavy (migréna, problémy se zády). Jde o to, že mám povadlá horní oční víčka a podvědomě si "odlehčuji" tím, že neustále zatínám svaly na čele tak, abych zvedala obočí a tím i zmiňovaná víčka. Bolí mě z toho svaly ve spodní části čela a způsobují tím bolesti hlavy.(nebo alespoň většinou zhoršují tendence k bolestem hlavy z jiných důvodů). Většinou denně. Je nějaká šance na úhradu tohoto zákroku pojišťovnou? Předem velice děkuji za odpověď.

Jaký typ implantátu zvolit?

Dobrý den,

ve všech diskuzích, které se týkají implantátů se dozvídám, že je vždy nutné individuálně určit jaký implantát se pro jakou ženu hodí. Je možné i toto u implantátů hrazených pojišťovnou nebo pojišťovna hradí pouze jeden typ a pak to tedy tak úplně neplatí. Dále mne zajímá o jaký typ se nyní jedná, myslím tím název a výrobce a také zda jde o anatomický či kulatý implantát. A ještě mě zajímá z jakého důvodu si nemohu tak říkajíc připlatit za nadstandardní implantát, myslím abych doplatila pouze rozdíl ceny mezi implantátem a ceny hrazené pojišťovnou. Nebo to již lze?

Děkuji za odpovědi.

useknutí hrbolku z nosu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli mam šanci na uhradu operace pojištovnou ohledně useknutí hrbolku z nosu ten hrbolek je veliký a i samotný nos není malých rozměrů takže vyplní bych dosáhla ještě horšího vzhledu od malička mam s tím psychický problem (ohledně posměchů např.: pinokio či čarodějnice apod, nyní kvůli tomuto problému nemohu sehnat práci vzhledem ke své kvalifikaci ... ať se nezlobím, ale prý by to v kanceláři nepůsobilo pěkně. Ve dvou letech jsem absolvovala operaci roštěpu horního patra jsem ročník 92, v 16 mi sesekavali horní patro zubů, dále mam velmi vyraznou až predsunutou bradu dopředu. Předem děkuji za Vaši odpověď S přáním pěkného dne Klára

Odstranění jizev

Dobrý den pane doktore, byla jsem u Vás na plastice prsou, jsem samozřejmě spokojená. Jen mě nesedlo prádlo, a ty jizvy po tom jsou opravdu velké, jdou odstranit a jak se to provádí? Hradí tento zákrok pojišťovna a jak dlouho po operaci bych se na to mohla objednat? Zavola bych vám kvůli objednání. Operována jsem byla 15. květena 2012. Děkuji Vám za odpověď přeji krásný den Andrea

Modelace prsou

Dobrý den. Za poslední rok jsem ze 130 kg zhubla na 80 kg. Bohužel se to odrazilo i na tvaru a plnosti prsou. Zůstala povislá s dvorci a bradavkami směrem dolů. Zajímalo by mě, jeli možné provést modelaci a zdvihnout dvorce a vyplnit , zpevnit prsa. Zajímá mne i cena takového zákroku, zda se platí i osobní konzultace a jak dlouho by trvala hospitalyzace. V Chrudimi to znám, před 15ti lety jsem tam pracovala na ARO odd. než jsem se provdala do Kutné Hory, kde pracuji na záchranné službě. I z toho důvodu mě zajímá délka hosp, popřípadě rekonvalescence, kvůli dovolené. Děkuji za odpověď Nešporová

Liposukce kolen ve 42 letech

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém mojí maminky, je jí pouchých 42 let a na její věk se mi nelíbí hlavně její partie u kolen. Dává to na mě dojem, jakoby je měla zavodněné a oteklé. Stydí se nosit krátké sukně a plavky. Co by jste ji doporučil ? Děkuji předem za odpověd. S pozdravem Adéla :-)

Lokální anestezie u modelace prsou

 Dobrý den, chtěla bych se zeptat na lokální anestezii u modelaci prsou, kdy je možná? A jak postupuje. Mé prsa se mi líbí, jen po kojení trochu padla dolů. Jak já v legraci říkám, stačil by zavírací špendlík. Hodně o tom uvažuji. Viděla jsem ale nějaké fotografie u té větší operace a jizva byla tedy hodně veliká, kolem celého dvorce a pak směrem dolů. děkuji moc předem za odpověď

Zmenšení prsou hrazené pojišťovnou

Dobrý den, přesně před 10 lety jsem v Sanusu podstoupila zmenšení prsou z D na menší B. Operatérem jste byl Vy. Výkon mi hradila pojišťovna. Nyní, po dvou dětech, mám opět prsa velikosti D. Je mi to velmi nepříjemné a vrátily se bolesti zad. Chci se zeptat, pokud bych měla doporučení z ortopedie, proplatila by mi zákrok znovu pojišťovna? A bylo by možné zákrok podstoupit u Vás v Chrudimi. Děkuji za odpověď.

Operace kýly a plastika pupíku

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda provádíte i úpravu pupíku - 15 let jsem v něm měla piercing, po porodu (je to už 10 měsíců) se mi kůžička nad ním svěsila, piercing drží již jen na krátké svraštělé kožní řase a kolem mám 2 nevzhledné prasklinky cca 1cm z každé strany. Chtěla bych si jej nechat upravit, aby po dírce na piercing už nebyly žádné stopy + stáhnout pupík, který mám po neoperované kýle "otevřený". Jaká by byla případná cena a provádí se zákrok i v lokální anestezii ? Děkuji za odpověď a pokud bude kladná, budu se těšit na konzultaci.

Operace povislých prsou

 Dobrý den, mám mírně povislá prsa (bradavky trochu nad rýhou) s příliš velkými dvorci a uvažuji nad Vámi nabízenou modelací periareol. řezu. Velikost mám zhruba 85 C a nejsem si jistá, zda po operaci nedojde k opětovnému poklesu a roztažení dvore? Slyšela jsem i od chirurgů, že tento typ modelace není příliš vhodný a že opětovný pokles a roztažení jizvy i dvorce je velmi pravděpodobné. Jaké jsou tedy Vaše zkušenosti? Děkuji za odpověď.

Odstranění bradavic laserem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda provádíte odstranění bradavic laserem? Před 5 měsíci mi byla na chirurgii vyříznuta bradavice na patě, ovšem znova se mi udělala a ještě větší. Když delší dobu stojím začne mě celá pata neskutečně bolet. Děkuji za odpověď

Jak se zbavit převisu na břiše

Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. byla jsem u chirurga kvůli svému břichu. Vypadá neustále jako v pokročilém těhotenství, jsem po 2 císařích. Pan doktor mi do zprávy napsal diagnózu K439 a napsal břicho nad úrovní hr. břišní stěna pevná, ve stoje náznak převislého břicha. Doporučení - návštěva u plastika. Chci se zeptat, jaké mám možnosti a existuje nějaká možnost operace na pojišťovnu?
Na konzultaci spolu probereme důvody, které Vás ke mně přivedly, a seznámím Vás s možnostmi, jak dosáhnout Vaší maximální spokojenosti. Razím otevřený a férový přístup, a proto Vám předám kompletní informace o dopadech zákroků, které se chystáte podstoupit. Po individuálním vyšetření Vám také stanovím konečnou cenu zákroku, která zohledňuje zvolený postup operace, typ anestézie nebo případnou hospitalizaci.
MUDr. Robert Remeš

plastický chirurg

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Cookies pro půvabný web

Na webu používáme malé soubory cookies, které se vám dočasně uloží v počítači. Prohlížeč si tak bude pamatovat nastavení, nebudeme vám ukazovat reklamu, o kterou nemáte zájem a obsah vám lépe padne do vkusu. Tyhle cookies jsou bez výčitek! Co jsou cookies ››

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Co jsou cookies ››