Upravit stránku

Výplně vrásek zjemní a omladí Vaši tvář

Odstranění vrásek výplněmi patří k nenáročným, ambulantním zákrokům. Výsledkem ošetření je vypnutá a svěží pleť obličeje, která vám okamžitě ubere pěkných pár let. Díky těmto mimořádným účinkům stoupají neoperační výplně vrásek na oblibě, a to zejména u žen ve věku od 30 do 60 let. Ani zájem mužů však není výjimkou. Také oni rádi zmírňují důsledky svého přirozeného stárnutí.Efekt vyhlazení vrásek má dlouhodobý až trvalý charakter. Přijďte si ho dopřát i vy! Jak mladí se cítíte uvnitř, budete moci konečně ukázat i navenek.

Uvažujete o výplních vrásek?

  • Ambulantní ošetření bez nutnosti hospitalizace
  • Okamžité omlazení vzhledu
  • Dlouhodobé až trvalé účinky zákroku
Neoperační odstranění vrásek vyplní
Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Vrásky můžeme odstraňovat aplikací botulotoxinu nebo s pomocí výplní. Na konzultaci v centru Plasticare vám rád vysvětlím, která z těchto metod by měla ve vašem případě nejlepší účinek. Obecně nemá botulotoxin dostatečný efekt u příliš hlubokých nebo statických vrásek. V takových případech vám tedy doporučím vyplnit vrásky syntetickou látkou.

Vyplnění vrásek syntetickými látkami

Velmi jemné vrásky se odstraňují s pomocí syntetických látek. Mezi používaný materiál patří kyselina hyaluronová nebo glykosamidy. V obou případech se jedná o vstřebatelné látky, jejichž účinek vydrží zhruba půl roku (u kyseliny hyaluronové) až několik let (u glykosamidů).

Průběh neoperačního odstranění vrásek výplní

U vyplňování vrásek nelze aplikovat lokální anestetikum. Při jeho použití by totiž mohlo dojít ke změně objemu ošetřované oblasti a špatně by se odhadovalo potřebné množství výplně. V některých případech však lze využít tzv. svodné anestézie.

Výplně vrásek syntetickými látkami

Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou nebo glykosamidy provádím s pomocí tenké injekční jehly. Do oblasti vpravím potřebné množství látky, která se bude vstřebávat několika měsíců až let. Drobné vpichy nebolí a pravděpodobně je ani neucítíte.

Pooperační péče po výplni vrásek

Po ambulantním zákroku vás nečekají žádná zvláštní dlouhodobá omezení. Následujících 24 hodin nicméně doporučuji ošetřovanou oblast ledovat a příliš nezatěžovat. A potom už se budete moci zapojit do svých běžných činností.