Upravit stránku
Zvětšení prsou (lékařským termínem augmentace prsů) patří k nejčastějším zákrokům současné estetické chirurgie. Pomáhá ženám naplňovat představy o dokonalé postavě, dodává jim sebevědomí a pocit spokojenosti. Je-li zvýrazněná ženskost tím co hledáte, pak by Vás mohlo oslovit východočeské centrum Plasticare. A to bohatými zkušenostmi, osvědčenými léčebnými metodami, příznivou cenou a hlavně lidským a příjemným přístupem. Přijďte se přesvědčit!

Jak probíhá zákrok a rekonvalescence?

Nejprve vedu řez na kůži kolem dvorce nebo pod prsem a vytvořím dutinu přiměřeného tvaru a velikosti. Umístění zmíněného řezu i dutiny (zda nad svalem, či pod svalem) domluvíme během konzultace. Do vzniklých dutin poté vložím Vámi zvolené implantáty a drény a rány se zašijí. Po probuzení z narkózy budete mít operovanou oblast zabandážovánu elastickými obvazy s vyvedenými odsavnými drény, které jsou pouze přechodným opatřením.
Augmentace před operací

 

Za několik dní, dle situace, jsou drény odstraněny a Vy dostanete speciální elastické prádlo. Pak už Vás konečně propustíme domů, nicméně nějakou dobu se budete muset šetřit. Po několik týdnů je nezbytné nosit 24 hodin denně elastické prádlo. Stehy Vám odstraníme zhruba za 2 týdny. Sport a fyzicky náročné aktivity budete muset přerušit přibližně na 6-8 týdnů. A to je asi tak všechno. Žádná další omezení. Nejpozději do dvou měsíců se tedy vrátíte k plnohodnotnému životu – a navíc s novou, ženštější postavou.

Podívejte se na výsledky našich zákroků

Stahovací prádlo je skvělým pomocníkem, se kterým se budete cítit skvěle. Speciální prádlo využijete nejenom k důležité rekonvalescenci po operaci, ale také Vám pomůže skrýt jemné nedokonalosti těla, jako je celulitida, ochablé bříško či pokles hýždí. 
MUDr. Robert Remeš

Zvětšení prsou v Plasticare MUDr. Roberta Remeše

Poskytuji profesionální odbornou péči a kvalitní zázemí dobře vybaveného lékařského pracoviště. To však považuji za samozřejmost. Výhodou centra Plasticare, která již tak standardní není, je možnost spolupráce se specializovanými pracovišti Chrudimské nemocnice, v jejíchž prostorách Plasticare sídlí. To už Vám každé zařízení tohoto typu neposkytne. Domnívám se však, že hlavní deviza Plasticare leží za hranicemi těchto odborných a technických záležitostí. Na co jsem opravdu hrdý a co považuji za naši hlavní přednost, je specifický a výjimečný přístup. Nedívám se na své klienty jako na pouhé pacienty. Pohlížím na ně především jako na lidi. Diskutuji s nimi o důvodech, které je ke mně přivedly, seznamuji je s dopady zákroků, jež se chystají podstoupit. Pokouším se vžít do toho, co prožívají, a kolik odvahy je může stát přijít ke konzultaci či se nechat ode mne operovat. Jejich důvěru oplácím úctou, vstřícností, respektem. Soudě podle jejich reakcí to skutečně není nic, co by bylo v dnešní době běžné. U nás v Plasticare to je standardem.

Od roku 2003, kdy jsem získal atestaci a licenci pro obor plastické chirurgie, patřila augmentace k nejčastějším zákrokům, s nimiž se na mě ženy obracely. A stále obracejí. Disponovat plnými, krásnými tvary je snem mnoha žen a plastický chirurg je tu od toho, aby jim ho pomohl naplnit. Specializuji se výhradně na klasickou implantátovou metodu, a to z celé řady důvodů. A to za velmi dobrou cenu a ve špičkovém zázemí nemocnice Chrudim.

MUDr. Robert Remeš

Ukázky výsledků zvětšení prsou pomocí augmentace

  • Výsledek zvětšení prsou pomocí augmentace - před zákrokem
  • Výsledek zvětšení prsou pomocí augmentace - po zákroku
  • Výsledek zvětšení prsou pomocí augmentace - před zákrokem
  • Výsledek zvětšení prsou pomocí augmentace - po zákroku

Jaké jsou zkušenosti našich klientek?

Dne 3.5.2016 jsem byla na zvetseni prsou u pana doktora Remese v Chrudimi. Musim jen doporucit, od zacatku perfektni pristup,pan doktor je velice mily a hlavne je to profik!!!! Musim rict,ze i lide v okoli mi rikaji,ze nevideli hezci prsa a hlavne tak prirozena. Jsem naprosto spokojena a i to je slabe slovo,pan doktor ma proste zlate rucicky a vi,co dela :) co se tyce rekonvalescence, tak ta byla tez uplne v poradku a bez komplikaci. Jizvy nejsou skoro videt a prsa jsou ukazkova. Rozhodne doporucuji a co je jeste velke plus, je cena!! Moc dekuji panu doktorovi za tu nejlepsi promenu a zvednute sebevedomi!!“

- Adel25 - převzato z www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/remes-robert#story-41737

„Pan doktor Remeš je výborný plastický chirurg, podstoupila jsem u něj před 2 měsíci augmentaci ( zvětšení prsou) a musím jen a jen chválit, pak doktor udělal zázrak a já jsem maximálně spokojená!!!!! Je milý a ochotný odpovědět na jakékoliv otázky, nemusíte se bát, že Vás odbyde, nebere Vás jako další případ ale jako člověka. Za sebe mohu pana doktora jen doporučit, kdybych někdy příště potřebovala opět plastického chirurga, mám vybráno!!!“

- Erika, spokojená klientka

Zavolejte nám ještě dnes! Společně najdeme ten nejvhodnější termín pro konzultaci, na které probereme společně s MUDr. Robertem Remešem Vaše problémy, představy a zároveň Vás provedeme světem plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie a jeho možnostmi.

Ceník plastické operace prsou

VýkonCena vč. DPH
Augmentace prsou23 000 Kč

Podívejte se, jak probíhá zvětšení prsou v Plasticare

Uvažujete o augmentaci? Sjednejte si konzultaci

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti