Upravit stránku

Tumescentní liposukce představuje šetrnou metodu, díky které odstraníme nadbytečné tukové vrstvy na vybraných partiích Vašeho těla. Zákrok provádíme v lokální anestezii bez nutnosti hospitalizace nebo v celkové anestezii za krátkodobého pobytu. Předností zákroku je jeho šetrnost, bezbolestnost a poměrně rychlá a nenáročná pooperační péče.

Cílem liposukce není redukce hmotnosti, nýbrž perfektní zformování postavy. Úkolem plastického chirurga je tělo vymodelovat a dodat mu dokonalé tvary. Na paměti musí mít ale dva pojmy - přirozenost a symetričnost. Jedině tak dokáže skutečně vyzdvihnout krásu ženského těla. Na ambulanci plastické chirurgie Plasticare v Chrudimi jsme připraveni Vám poskytnout nejen kvalitní odbornou péči, ale také jedinečný osobní přístup.

Reference pacientky centra Plasticare

"U MUDr. Remeše jsem podstoupila liposukci několika oblastí s velmi dobrým výsledkem. Tímto panu doktorovi děkuji a jednoznačně ho doporučuji jako výborného operatéra s dobrým estetickým cítěním. Musím také vyzdvihnout jeho zodpovědný a pečlivý přístup k práci a příjemné jednání."

Uvažujete o liposukci?

Jedno anglické přísloví říká, že chirurg má mít dobré ruce, hlavu a srdce. Plastik k tomu potřebuje ještě trochu uměleckého cítění, představivost, cit pro nevyřčené a spoustu dalších drobností, které ho teprve z chirurgie posunou do plastiky.
MUDr. Robert Remeš

Liposukce v Plasticare MUDr. Roberta Remeše


Tumescentní liposukce:

  • osvědčený klasický zákrok plastické medicíny
  • trvalé odstranění tukové tkáně
  • krásnější postava do několika týdnů

Jakou oblast ošetření si zvolíte?