Upravit stránku

Hlavu vzhůru! Brow lift projasní Vaše čelo a vrátí Vám svěží vzhled

Jaké výsledky můžete po brow liftu očekávat?

  • Eliminace vrásek na čele
  • Optimističtější výraz ve tváři
  • Zvednutí či zmírnění poklesu obočí
Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Všichni víme, jak důležitý je v mezilidských vztazích první dojem. A právě výraz horní části obličeje často rozhoduje o reakci okolí dřív, než stačíte promluvit. Rád svou prací dopomáhám pacientům k příjemnějšímu a vstřícnějšímu výrazu ve tváři a tím i k větší jistotě při komunikaci s lidmi.

Plastika čela a obočí v centru Plasticare

Brow lift, který řeší pokles čela a obočí, mohu provádět několika způsoby. První možností je endoskopická operace, při níž připevním měkkou tkáň čela na kovový materiál, který předtím zavedu do lebky. Zákrok trvá do 2 hodin a provádím ho pouze v celkové anestezii. Druhou variantou je zákrok s využitím vstřebatelných implantátů. Ten v tuto chvíli naše klinika nenabízí. Výkon potom trvá cca hodinu a je možno ho provádět i v analgosedaci. Mírného zvednutí obočí lze dosáhnout i užitím speciálních vláken. Jedná se potom o ambulantní zákrok v lokální anestezii.

Endoskopická plastika obočí

Endoskopickou operaci provádím v celkové anestézii. Z pěti drobných řezů ve vlasaté části hlavy uvolním měkkou tkáň celého čela a spánků. Průběh zákroku při tom pečlivě sleduji na obrazovce. Následně navrtám na dvou místech lebeční kost a zašroubuji do ní dva chirurgické vruty. Na ně připevním tkáň pomocí stehů. Po zákroku provedu bandáž čela. Kompresivní obvaz budete muset nosit přibližně čtrnáct dní. Stehy a šrouby z vlasové části odstraním za 3 týdny po operaci.