Upravit stránku

Hlavu vzhůru! Brow lift projasní Vaše čelo a vrátí Vám svěží vzhled

S postupujícím věkem se hlavně v oblasti čela začínají objevovat první známky stárnutí – horizontální vrásky, pokles obočí a velmi často i pokles horních víček. Všechny tyto nedostatky řeší zákrok zvaný brow lift neboli plastika čela a obočí. Ošetření spočívá v napnutí uvolněné kůže na čele.

Drobné pozvednutí obočí může mít zásadní vliv na vzhled celé tváře, která rázem působí projasněnějším a mladistvějším dojmem. 

Reference pacientky centra Plasticare

"Pan doktor Remeš je velice příjemný, profesionální plastický chirurg se skvělým přístupem a dokonalými výsledky."

Brow-lift v Plasticare MUDr. Roberta Remeše

Výhody zákroku:

  • eliminace vrásek na čele
  • optimističtější výraz ve tváři
  • zvednutí či zmírnění poklesu obočí
Všichni víme, jak důležitý je v mezilidských vztazích první dojem. A právě výraz horní části obličeje často rozhoduje o reakci okolí dřív, než stačíte promluvit. Rád svou prací dopomáhám pacientům k příjemnějšímu a vstřícnějšímu výrazu ve tváři a tím i k větší jistotě při komunikaci s lidmi.
MUDr. Robert Remeš

Brow lift krok za krokem

Brow lift, který řeší pokles čela a obočí, lze provádět několika způsoby. První možností je endoskopická operace, při níž připevníme měkkou tkáň čela na kovový materiál, který předtím zavedeme do lebky. Zákrok trvá do 2 hodin a provádíme ho pouze v celkové anestezii. Druhou variantou je zákrok s využitím vstřebatelných implantátů. Ten v tuto chvíli naše klinika nenabízí. Výkon potom trvá cca hodinu a je možno ho provádět i v analgosedaci. Mírného zvednutí obočí lze dosáhnout i užitím speciálních vláken. Jedná se potom o ambulantní zákrok v lokální anestezii.


Endoskopická plastika obočí

Endoskopickou operaci provádíme v celkové anestézii. Z pěti drobných řezů ve vlasaté části hlavy uvolníme měkkou tkáň celého čela a spánků. Průběh zákroku při tom pečlivě sledujeme na obrazovce. Následně navrtáme na dvou místech lebeční kost a zašroubujeme do ní dva chirurgické vruty. Na ně připevníme tkáň pomocí stehů. Po zákroku provedeme bandáž čela. Kompresivní obvaz budete muset nosit přibližně čtrnáct dní. Stehy a šrouby z vlasové části odstraníme za 3 týdny po operaci.

 

Brow lift ceník -  Plasticare

Výkon

Cena v Kč + 15 % DPH

Odstáté boltce12 200,-

Zvažujete brow lift? Sjednejte si konzultaci!

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.