Upravit stránku

Při liposukci kolen začínám vždy tak, že nafotím ošetřovanou oblast a vyznačím na ní rozložení tuku. Poté vám již vleže s pokrčenými koleny oblast dezinfikuji a sterilně zarouškuji. To už se nacházíme na operačním sále a zákrok může začít. Liposukci kolen provádím v naprosté většině v lokální anestezii. Budete-li si ale přát celkovou narkózu, rád vám vyhovím.

Následně injekční jehlou napustím podkoží roztokem s lokálním anestetikem a adrenalinem. Až začne anestetikum působit, provedu přibližně 5mm řez pod kolenem. Na vnitřní straně končetiny zavedu vibrační kanylu a během asi 10 minut na každé straně odsaji požadované množství tukových buněk. Poté rány zašiji, zalepím a navléknu vám elastické bandáže. Následně můžete odejít do domácí péče, jejíž zásady vám podrobně vysvětlím.

Období rekonvalescence

Po liposukci kolen si pacientky a pacienti na bolest většinou nestěžují. Bolestivost po operaci není nijak velká. Období rekonvalescence pro vás začíná ihned v domácí péči. Za 2 dny po zákroku vás pozvu na převaz bandáží. Následně se už můžete osprchovat. Koupat se ve vaně nebo v bazénu vám doporučuji až za týden po odstranění stehů.

Liposukce kolen
Mudr. Robert Remeš

Uvažujete o liposukce kolen? Objednejte se na konzultaci

Liposukce kolen je ambulantní zákrok, který provádím v lokální anestezii. Provádím ho tumescentní liposukcí, což je velice efektivní a poměrně šetrná metoda, se kterou mám velmi dobré zkušenosti. Přináší viditelné a trvalé výsledky po jednom jediném ošetření. Zda je to metoda vhodná i pro vás, s vámi rád proberu na osobní konzultaci. Obecně je však nutným předpokladem pevná elastická kůže, dobrý zdravotní stav a v neposlední řadě psychická vyrovnanost.

Stehy vám nechám po 14 dnů. Bandáže pak budete muset nosit 6 týdnů, načež vás pozvu na výstupní kontrolu. Poté si můžete dopřát lymfodrenáž a dále nosit nenápadné elastické prádlo, které vám pomůže k ještě lepším výsledkům.

  • Jediné efektivní a trvalé řešení pro oblast kolen.
  • Ambulantní, nenáročné ošetření v lokální anestezii.
  • Cenově dostupný zákrok.

Ceník liposukce kolen

Výkon
Cena v Kč + 15 % DPH
Liposukce kolen v Plasticare9 000 Kč
Liposukce kolen v CHS Galen7 500 Kč

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti