Upravit stránku

Tumescentní liposukce stehen: Osvědčený zákrok s viditelnými výsledky

Liposukce stehen řadíme mezi nejžádanější zákroky estetické medicíny. Důvod je prostý. Štíhlá stehna jsou snem nejedné ženy a vytvarovat je cvičením není i v případě dodržování vhodné životosprávy zrovna jednoduché. Oproti tomu plastická operace nabízí efektivní řešení, jak získat krásně tvarované nohy poměrně rychle a hlavně natrvalo. Tumescentní liposukce stehen patří k osvědčeným a šetrným zákrokům prováděným výhradně v medicínském prostředí. S pomocí plastické operace se upravuje silueta stehen, není to tedy metoda k redukci váhy. Provádět ji lze ambulantně, pouze v lokální anestezii.

Liposukce stehen Vám přináší řadu výhod

Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Ve srovnání s klasickou liposukcí nepřinášejí neinvazivní metody tolik znatelné účinky. Někdo může zaznamenat určitý úbytek tukových vrstev, v některých případech je ale efekt zanedbatelný i přesto, že poctivě absolvujete několik ošetření za sebou. Chcete-li si tedy dopřát trvalé a viditelné výsledky efektivněji, pak doporučuju osvědčenou metodu liposukce.

Jak probíhá liposukce stehen tumescentní metodou

Dříve, než podstoupíte samotnou liposukci, vyznačím si na Vašem těle oblasti s nežádoucí tukovou vrstvou. Tyto partie následně napustím speciálním roztokem a lokálním anestetikem. Případná bolest by měla být díky tomu minimální a polohování těla během zákroku snazší. Jakmile znecitlivím celou oblast, provedu několik drobných řezů v délce 3 – 6 mm, kterými následně odsaji tukovou tkáň. Řezy vedu v nejméně nápadných krajinách a na odsávání tuku používám velmi tenké kovové trubičky s otvory na obou stranách, tzv. kanyly.
Jakmile odstraním potřebné množství tkáně, rány opět zašiji a pomohu Vám do speciálního kompresivního prádla. Nošení komprese je nedílnou součástí operace. Tumescentní liposukce představuje šetrnou metodu s možností provádět odsátí tuku ambulantně. Výkony většího rozsahu však provádíme za krátkodobé hospitalizace v celkové anestézii. V takovém případě Vás tedy čeká pobyt v Chrudimské nemocnici, v jejíchž prostorách Plasticare sídlí. Zaručeno máte kvalitní zázemí a profesionální péči.
Liposukce stehen

Pooperační péče

Pamatujte prosím na to, že speciální elastické prádlo je nutné nosit po několik týdnů od zákroku. Nedodržení těchto pooperačních zásad by mohlo mít za následek horší estetický výsledek operace. Kromě toho Vám doporučuju omezit fyzicky náročné aktivity a zcela se vyvarovat sportu. Definitivní výsledek budete moci hodnotit přibližně za 3 měsíce. Do té doby se mohou Vaše stehna stále tvarovat až do finální podoby.

Podívejte se, jaké výsledky můžete očekávat

  • Po zákroku
  • Po zákroku
  • Před zákrokem
  • Před zákrokem

Máte zájem o liposukci stehen? Objednejte se na nezávaznou konzultaci!

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.