Upravit stránku

Dbejte o své zdraví! Podstupte preventivní chirurgické odstranění pih

Trápí Vás neestetické kožní útvary? Anebo jste si povšimli v posledních dnech změn na své pokožce? Objednejte se na konzultaci k dermatologovi, který vás konečně zbaví trápení s nevzhlednými výrostky. Navíc vyšetřením zjistí, zda znaménko nepředstavuje zdravotní rizika.

Pokud bude potřeba útvar odstranit, pak se nemusíte ničeho bát. Jedná se o rychlý a bezpečný zákrok. Jeho součástí je i histologické vyšetření, zjišťující případné nádorové bujení. Po samotném zákroku Vás čeká nenáročná pooperační péče.

Reference pacientky centra Plasticare

„Ačkoli jsem velmi dlouho váhala s odstraněním znamének ve tváři, nakonec jsem se rozhodla pro jejich estetické odstranění na pracovišti MUDr. Roberta Remeše. Byla jsem velmi dobře přijata, pan dr. zcela podpořil můj záměr, jednal profesionálně, dodával odvahy. S výsledkem jsem velmi spokojená a mrzí mě, že jsem pracoviště dr. Remeše nevyhledala dřív.”

Výhody chirurgického odstranění znamének

  • prevence vzniku melanomu
  • rychlý patnáctiminutový zákrok s lokálním znecitlivěním
  • bezbolestné ošetření, které nezatíží Vaše tělo

Uvažujete o odstranění znaménka?

Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Nepodceňujte jakékoliv změny na Vaší kůži a raději podstupte vyšetření u kožního lékaře. Pokud Váš dermatolog označí kožní útvar za rizikový, doporučuji jeho okamžité odstranění. Bude-li se jednat o odstranění mateřského znaménka ze zdravotních důvodů, pak je zákrok plně hrazen pojišťovnou. V Plasticare Vám nabízíme nejenom odstranění znamének, ale také odstranění pih, bradavic, hemangiomů a dalších útvarů z estetického hlediska. V takovém případě se cena pohybuje od 700 Kč.

Jak probíhá odstranění kožních ložisek v centru Plasticare v Chrudimi

Ze zdravotní indikace odstraňuji až tři ložiska najednou. Na výkon se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Rychlému a bezpečnému zákroku přechází desinfekce ošetřované oblasti a umrtvení lokálním anestetikem. Poté následuje samotná excize neboli vyříznutí, případně seškrábnutí pihy skalpelem. Po odebrání znaménka ranku sešiji a zakryji obvazem. Vždy postupuji tak, aby následná jizva byla co nejméně znatelná.

Po vyříznutí zasíláme tkáň na histologické vyšetření, při kterém se zkoumá případné nádorové bujení, tedy riziko vzniku melanomu. Výsledky jsou zpravidla známé během jednoho až dvou týdnů.

Pooperační péče

Po chirurgickém zákroku ošetřenou oblast nenamáhejte. Doporučuji také ošetřené místo zbytečně dlouho nenamáčet a místo koupele se spíše krátce osprchovat. Znaménka odstraňujeme nejčastěji od podzimu do jara. Pokud absolvujete zákrok v létě, pak je třeba dbát na zvýšenou ochranu před slunečním zářením. Po týdnu až deseti dnech po zákroku Vás pozvu na kontrolu a odstranění stehů.

Napište nám ještě dnes!

  • Vyplňte kontaktní formulář níže a my se s vámi spojíme. Pro snadnější komunikaci prosíme, abyste uvedli svůj mobilní telefon. Děkujeme vám a těšíme se na vaši návštěvu.
  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.