Upravit stránku
Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat mám v okolí kolem pupíku jizvy (strie) malinké,krátké,neni to tak strašný,ale byla bych spokojenější kdyby vymizely,cvičím,používám krémy,ale asi je to málo...potřebovala bych poradit,děkuji a přeji pěkný den, Bartošková

Dobrý den, objednejte se tedy ke konzultaci a při ni můžeme probrat, co proVás mohu udělat. Určitě přestaňte utrácet za kosmetické přípravky, které Vám určitě nepomohou. Budu se těšit.
MUDr. Robert Remeš

Cookies pro půvabný web

Na webu používáme malé soubory cookies, které se vám dočasně uloží v počítači. Prohlížeč si tak bude pamatovat nastavení, nebudeme vám ukazovat reklamu, o kterou nemáte zájem a obsah vám lépe padne do vkusu. Tyhle cookies jsou bez výčitek! Co jsou cookies ››

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Co jsou cookies ››