Upravit stránku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli doporučujete labioplastiku raději v celkové nebo jen v lokální anestezii? Přemyslím o tom, ale bojím se bolesti při lokální anestezii. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. To záleží pouze na Vás. Pacientky nechávám vybrat. Bolest při lok. anestézii je pouze při aplikaci a rizika jsou nesrovnatelně menší než při celkové anestézii. Narkóza je samozřejmě také výrazně dražší. Mějte se hezky
MUDr. Robert Remeš

Cookies pro půvabný web

Na webu používáme malé soubory cookies, které se vám dočasně uloží v počítači. Prohlížeč si tak bude pamatovat nastavení, nebudeme vám ukazovat reklamu, o kterou nemáte zájem a obsah vám lépe padne do vkusu. Tyhle cookies jsou bez výčitek! Co jsou cookies ››

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Co jsou cookies ››