Upravit stránku
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné podstoupit modelaci prsou, když jsem ještě neměla děti. Mám povislé prsa, za která se stydím. A také jak by to bylo s termínem? Děkuji za odpověď I.

Dobrý den. Ano možné to je a kojení to nijak neohrozí. Nyní Vám nabídnu termín na konec června, nebo září. Nashledanou
MUDr. Robert Remeš

Cookies pro půvabný web

Na webu používáme malé soubory cookies, které se vám dočasně uloží v počítači. Prohlížeč si tak bude pamatovat nastavení, nebudeme vám ukazovat reklamu, o kterou nemáte zájem a obsah vám lépe padne do vkusu. Tyhle cookies jsou bez výčitek! Co jsou cookies ››

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Co jsou cookies ››