Upravit stránku
Dobrý den,co říkáte na neinvazivní lifting Termage-vyhozené peníze?Děkuji za odpověď.Jana K.

Dobrý den. Tuhle techniku neznám, ale obecně - neinvazivní lifting  bude podle mne stejně, řekněme, neefektivní, jako neinvazivní augmentace prsů Tedy jestli bude efekt vůbec nějaký, tak tedy krátkodobý, Mějte se hezky
MUDr. Robert Remeš

Cookies pro půvabný web

Na webu používáme malé soubory cookies, které se vám dočasně uloží v počítači. Prohlížeč si tak bude pamatovat nastavení, nebudeme vám ukazovat reklamu, o kterou nemáte zájem a obsah vám lépe padne do vkusu. Tyhle cookies jsou bez výčitek! Co jsou cookies ››

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Co jsou cookies ››