Upravit stránku
Dobrý den, jsem pět týdnů po augmentaci prsou (225 ml, pod sval) a ráda bych se informovala, zda je možné mít intimní chvíle bez podprsenky. Samozřejmě by se jednalo jen o jemné doteky, chápu nutnost opatrnosti. Je to bezpečné? Děkuji za odpověď. Blanka

Dobrý den. To je dotaz pro Vašeho operatéra. U mých pacientek radím, prvních 6 týdnů se vyvarovat silnější manipulace s prsy. Pokud se toho vyvarujete, není důvod, proč se omezovat. Užívejte si hezky života.Nashledanou
MUDr. Robert Remeš

Cookies pro půvabný web

Na webu používáme malé soubory cookies, které se vám dočasně uloží v počítači. Prohlížeč si tak bude pamatovat nastavení, nebudeme vám ukazovat reklamu, o kterou nemáte zájem a obsah vám lépe padne do vkusu. Tyhle cookies jsou bez výčitek! Co jsou cookies ››

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Co jsou cookies ››