Upravit stránku

Získejte natrvalo pocit čistoty díky výjimečně účinné liposukci podpaží

Tumescentní liposukce podpaží je mimořádně účinné řešení při potížích s trvalým a obtěžujícím pocením. Pokud máte častý pocit nepříjemně propoceného podpaží a nepomáhají ani sebelepší antiperspiranty pak je tento zákrok určen právě Vám. Liposukce podpaží patří mezi ambulantní zákroky s relativně malou náročností. A i když je nutné přibližně 1 – 2 týdny po operaci nosit bandáže, trvalé účinky tohoto ošetření za to stojí. Odstranění nadměrného pocení Vás natrvalo zbaví nepříjemných chvilek v práci, při obchodních jednáních nebo před partnerem.

Proč podstoupit tumescentní liposukci podpaží

Mudr. Robert Remeš

MUDr. Robert Remeš

Čas od času potká každého z nás stresová situace, kdy jsme nervózní, máme zpocené dlaně a na oblečení v podpaží se objeví propocené koláče. Tyto okamžiky jsou však naprosto přirozené a není hned třeba dělat si starosti s onemocněním zvaným hyperhidróza neboli nadměrné pocení. Pokud má však pocení trvalejší charakter a zásadním způsobem Vás omezuje v práci nebo společenském životě, pak Vám od něj velice rád pomohu. Nemyslím si, že by bylo na místě úplné a nepřirozené odstranění pocení, avšak doporučím Vám trvalé zmírnění pomocí liposukce podpaží.

Odstranění nadměrného pocení v Plasticare MUDr. Remeše

Nejčastějšími způsoby odstranění nadměrného pocení jsou aplikace botulotoxinu a tumescentní liposukce podpaží. Vzhledem k trvalému efektu má však liposukce převahu a botulotoxin užívám pouze, když je třeba omezit pocení zároveň i v jiných partiích (dlaně, plosky nohou aj.). Liposukce podpaží je ambulantní zákrok, který trvá přibližně 1 hodinu a probíhá v částečné, lokální anestezii. Hyperhidrózu při liposukci reguluji v určitém stupni omezení pocení na základě předchozí konzultace.

Průběh liposukce podpaží

Cílem liposukce podpaží je odstranění vrstvy podkoží, kde jsou uloženy potní žlázy. Postupuji při tom tak, že v každém podpaží provedu drobný řez a pomocí kovové kanyly odsaji vrstvu tkáně těsně pod kůží. Než zajistím samotné odsátí, vpravím do podkoží speciální roztok anestetika s adrenalinem, který oblast znecitliví a zároveň usnadní pohyb kanyly. Tento postup dal zákroku název tumescentní liposukce. Po odsátí potřebné vrstvy s potními žlázami ranky zašiji. V případě liposukce podpaží není cílem úbytek tukové tkáně, k tomu dojde pouze v minimální míře.

Pooperační péče

Na každé straně podpaží vzniknou po zákroku asi 4mm, nenápadné jizvičky. Stehy z nich odstraním přibližně za 2 týdny od zákroku. Zhruba po tuto dobu bude nezbytné nosit obvazy a vyvarovat se sportu i jiných fyzicky náročných aktivit. Doporučuji Vám také ošetřené místo zbytečně nemáčet.

Ceník Plasticare

Výkon

Cena v Kč + 15 % DPH

Liposukce podpaží8 500 Kč